OstroVit Schizandra čínska VEGE 90 kaps. odhadovaná cena: 10.95 EUR
OstroVit Schizandra čínska VEGE 90 kaps. odhadovaná cena: 10.95 EUR

OstroVit Schizandra čínska VEGE 90 kaps. odhadovaná cena: 10.95 EUR

11 

Schizandra čínska VEGE je extrakt z plodov rovnomennej rastliny, ktorá patrí medzi adaptogény. Ide o látky, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vysporiadať so stresom, ľahšie sa na neho adaptovať, a zvýšiť tak odolnosť organizmu. Jej príjem môžu oceniť ľudia, ktorí sa stretávajú s psychicky náročnými situáciami a tlakom okolia, či už v bežnom alebo pracovnom živote.

Katalógové číslo: gymbeam-61312 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 10.95 EUR GymBeam

Schizandra čínska VEGE – extrakt z rastliny patriacej medzi adaptogény, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vysporiadať so stresom a tlakom okolia

Schizandra čínska VEGE je štandardizovaným extraktom z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis), ktorý má zaručený 10 % podiel schizandrínov. Vďaka tomu vám dáva istotu, že obsahuje presné množstvo účinných látok. Samotná schizandra je rastlina známu najmä v Ázii, odkiaľ sa rozšírila do celého sveta. Najčastejšie sa používa ako adaptogén. Tieto látky sú známe tým, že môžu pomôcť nášmu organizmu lepšie sa vysporiadať so stresom, ľahšie sa na neho adaptovať a vo výsledku tak zvýšiť odolnosť organizmu.

Jej príjem môžu oceniť ľudia, ktorí sa stretávajú s psychicky náročnými situáciami, stresom a tlakom okolia, či už v bežnom alebo pracovnom živote. Môže ísť napríklad o manažérov, lekárov, právnikov či študentov počas skúškového obdobia. Schizandra čínska VEGE tak dokáže podporiť celkové zdravie a navyše je vhodná aj pre vegánov.

Schizandra čínska VEGE a jej výhody

  • je štandardizovaný extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis)
  • má zaručený 10 % podiel schizandrínov
  • patrí medzi adaptogény
  • vďaka adaptogénom môže schizandra pomôcť lepšie sa vysporiadať so stresom a ľahšie sa na neho adaptovať
  • vyhľadávajú ju ľudia, ktorí sa stretávajú s psychicky náročnými situáciami a stresom
  • ocenia ju napríklad lekári, manažéri, právnici či študenti
  • je vhodná aj pre vegánov

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Zloženie

Extrakt z plodov rastliny Schizandra čínska (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.) štandardizovaný na 10 % schizandrínov, poťahová kompozícia (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza)..

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt z plodov Schizandry čínskej 500 mg
– z toho schizandríny 50 mg

Upozornenie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 – 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí.