OstroVit Magnez MAX + Vitamín 60 tabs odhadovaná cena: 4.5 EUR
OstroVit Magnez MAX + Vitamín 60 tabs odhadovaná cena: 4.5 EUR

OstroVit Magnez MAX + Vitamín 60 tabs odhadovaná cena: 4.5 EUR

Magnez MAX + Vitamin je jedinečný komplex vitamínov a minerálov pre udržanie optimálneho zdravia organizmu. Prostredníctvom jednej tablety tak do svojho tela dostanete horčík, vitamín C, E a vitamíny skupiny B. Doplnok je vhodný aj pre vegánov.

Katalógové číslo: gymbeam-39646 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 4.5 EUR GymBeam

Magnez MAX + Vitamín je jedinečný komplex horčíka a zmesi vitamínov skupiny B, C a E

Magnez MAX + Vitamín obsahuje komplex 11 vitamínov a minerálov pre zabezpečenie optimálneho zdravia organizmu. Hlavnou zložkou produktu je horčík, ktorý prispieva k zníženiu únavy a udržuje hladinu elektrolytov v rovnováhe. Navyše zabezpečuje správne fungovanie nervového systému, psychiky, svalov, kostí a zubov. Doplnok vhodný aj pre vegánov ďalej pozostáva zo zmesi vitamínov, ktoré ovplyvňujú takmer všetky biochemické procesy v ľudskom tele:

 • Vitamín C – udržuje zdravie imunity, nervového systému a psychiky, podieľa sa na tvorbe kolagénu, pomáha znižovať pocity únavy a vyčerpania, a zabezpečuje zdravie kostí, zubov, chrupaviek a ďasien.
 • Vitamín E – prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 • Vitamín B1 (tiamín) – prispieva k správnej funkcii srdca, psychiky a nervového systému.
 • Vitamín B2 (riboflavín) – zachováva zdravie slizníc, pokožky, zraku, chráni bunky pred oxidačným stresom a redukuje pocity únavy.
 • Vitamín B3 (niacín) – prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, zabezpečuje zdravé fungovaniu nervového systému, udržuje zdravie psychiky, slizníc a pokožky, redukuje pocity únavy a vyčerpania.
 • Vitamín B5 (kyselina pantoténová) – podieľa sa na látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k zdravej duševnej výkonnosti, redukuje pocity únavy, zabezpečuje syntézu a látkovú premenu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov.
 • Vitamín B6 (pyridoxín) – zabezpečuje zdravie psychiky, prispieva k tvorbe červených krviniek a správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, znižuje pocity únavy a vyčerpania, je dôležitý pre látkovú premenu homocysteínu, bielkovín a glykogénu, a prispieva k regulácii hormonálnej činnosti.
 • Vitamín B7 (biotín) – udržuje zdravie psychiky, slizníc, vlasov a pokožky, podieľa sa na tvorbe energie a prispieva k látkovej premene makronutrientov.
 • Vitamín B9 (kyselina listová) – je dôležitá pre rast zárodočných tkanív počas tehotenstva, prispieva k správnej tvorbe krvi, zabezpečuje syntézu aminokyselín a redukuje pocity únavy.
 • Vitamín B12 (kobalamín) – zohráva dôležitú úlohu v procese delenia buniek, znižuje pocity únavy a vyčerpania, prispieva k fungovaniu imunitného a nervového systému, podieľa sa na tvorbe červených krviniek.

Magnez MAX + Vitamín a jeho výhody

 • komplex 11 vitamínov a minerálov
 • obsahuje horčík
 • obsahuje aj zmes vitamínov C, E a vitamínov skupiny B
 • udržuje zdravie imunitného a nervového systému
 • redukuje pocity únavy a vyčerpania
 • pozitívne ovplyvňuje viaceré biochemické procesy v tele
 • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; škrob, horečnaté soli kyseliny citrónovej (horčík), kyselina L-askorbová (vitamín C), maltodextrín, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; DL-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), kyselina nikotínová (niacín), D-pantotenát vápenatý (kyselina pantoténová), hydrochlorid pyridoxínu (vitamín B6), riboflavín (vitamín B2), tiamín hydrochlorid (tiamín), kyselina listová, D-biotín (vitamín B7), kyanokobalamín (vitamín B12).

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu denne 15 minút po jedle.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 tableta)
Horčík 57 mg
Vitamín C 12 mg
Niacín 2,4 mg
Vitamín E 1,8 mg
Kyselina pantoténová 0,9 mg
Vitamín B6 0,21 mg
Riboflavín 0,21 mg
Tiamín 0,165 mg
Kyselina listová 30 mcg
Biotín 7,5 mcg
Vitamín B12 0,375 mcg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu pestrej a vyváženej stravy. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú z ingrediencií. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy ani pre osoby liečené antidepresívami alebo trpiace zlyhaním obličiek. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Alergény: Produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce: mlieko (vrátane laktózy), arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce a ryby.