OstroVit Kreatín Monohydrát 500 g zelené jablko odhadovaná cena: 20.95 EUR
OstroVit Kreatín Monohydrát 500 g zelené jablko odhadovaná cena: 20.95 EUR

OstroVit Kreatín Monohydrát 500 g zelené jablko odhadovaná cena: 20.95 EUR

21 

Kreatín Monohydrát je vysoko kvalitná forma kreatínu obohatená o taurín a vitamín B6. Vďaka tomu nepodporí len váš fyzický výkon, ale aj vašu imunitu a redukuje únavu.

Katalógové číslo: gymbeam-39751 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 20.95 EUR GymBeam

Kreatín Monohydrát – kvalitný kreatín obohatený o taurín a vitamín B6

Kreatín Monohydrát na podporu fyzického výkonu, ktorý je obohatený o taurín a vitamín B6. Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorú prirodzene nájdeme v mozgu, svalovom tkanive alebo orgánoch. Jednou z jeho funkcií je napríklad tvorba žlčových solí, ktoré sú potrebné pre štiepenie a spracovanie tukov. Vitamín B6 je zas užitočný pre správne fungovanie imunity, látkovú premenu bielkovín a glykogénu, redukciu únavy a vyčerpania alebo tvorbu červených krviniek. V každej dávke prijmete 2199 mg kreatín monohydrátu, 25 mg taurínu a 2,5 mg vitamínu B6.

Kreatín Monohydrát a jeho výhody

  • kvalitný zdroj kreatínu
  • je obohatený o taurín a vitamín B6
  • podporuje zvýšenie fyzického výkonu
  • podporuje funkciu imunity
  • 2199 mg kreatínu v 1 dávke

Zloženie

Kreatín monohydrát, regulátor kyslosti – kyselina citrónová, aróma, taurín, sladidlá: sukralóza, acesulfám K; pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6).

Dávkovanie

Pridajte 2,5 g (1/2 odmerky) v 100 – 150 ml vody alebo džúsu. Počas tréningových dní vypite dve porcie denne, jednu bezprostredne po prebudení a druhú po tréningu. V dni bez cvičenia vypite jednu porciu za deň po prebudení.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (2,5 g )
Kreatín monohydrát 2199 mg
– z toho kreatín 1935 mg
Taurín 25 mg
Vitamín B6 2,5 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu za pestrú stravu. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku, produkt neužívajte. Deti, tehotné alebo dojčiace ženy nesmú produkt užívať. Nie je vhodný pre osoby s poškodenou funkciou obličiek. Uchovávajte balenie tesne uzatvorené na suchom mieste pri teplote 15 – 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu deti.

Produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény: mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, ostatné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.