OstroVit Inozitol 200 g prírodná chuť odhadovaná cena: 11.95 EUR
OstroVit Inozitol 200 g prírodná chuť odhadovaná cena: 11.95 EUR

OstroVit Inozitol 200 g prírodná chuť odhadovaná cena: 11.95 EUR

12 

Inozitol je praktický doplnok s čistým zložením, ktoré obsahuje myo-inozitol, známy aj pod názvom vitamín B8. Na rozdiel od väčšiny iných vitamínov sa prirodzene vyskytuje v našom tele. Najčastejšie sa používa v súvislosti s harmonizáciou ženského zdravia. Ocení ho každá žena, ktorá sa chce maximálne starať o svoju hormonálnu rovnováhu.

Katalógové číslo: gymbeam-74932 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 11.95 EUR GymBeam

Inozitol – doplnok s myo-inozitolom, ktorý je vhodný pre harmonizáciu ženského zdravia a hormonálnej rovnováhy

Inozitol patrí medzi praktické doplnky s obsahom biologicky aktívneho myo-inozitolu. Ten je známy aj ako vitamín B8, aj keď na rozdiel od väčšiny iných vitamínov si ho náš organizmus v obmedzenej miere dokáže syntetizovať. Vyskytuje sa totiž bežne v našom tele.

Tam sa potom zúčastňuje viacerých biologických procesov, z ktorých sa skloňuje napríklad rast buniek alebo hormonálna rovnováha. Aj preto ho často vyhľadávajú najmä dámy, ktoré chcú maximálne harmonizovať ženské zdravie či menštruačný cyklus. Výhodou tohto doplnku je tiež čisté zloženie bez akýchkoľvek pridaných látok vhodné aj pre vegánky.

Inozitol a jeho výhody

  • je praktický doplnok s obsahom myo-inozitolu (vitamínu B8)
  • vyskytuje sa bežne v našom tele
  • zúčastňuje sa viacerých biologických procesov
  • ocení ho každá žena, ktorá sa chce maximálne starať o svoje ženské zdravie a menštruačný cyklus
  • má čisté zloženie bez akýchkoľvek pridaných látok
  • je vhodný aj pre vegánky

Zloženie

Myo-inozitol.

Dávkovanie

Rozmiešajte 1000 mg (1 plná odmerka) v 100 – 150 ml vody alebo šťavy. Použite odmerku, ktorá je súčasťou balenia (1 ml). Konzumujte raz denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (1000 mg)
Myo-inozitol 1000 mg

Upozornenie

Doplnok stravy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.