OstroVit Guarana 90 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 6.5 EUR
OstroVit Guarana 90 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 6.5 EUR

OstroVit Guarana 90 tabliet ODHADOVANÁ CENA: 6.5 EUR

Guarana sú tablety s extraktom z guarany – Paulínie nápojovej (Paullinia cupana), ktorá je všeobecne známy stimulant s vysokým podielom kofeínu. V každej tablete nájdete 500 mg extraktu, z ktorého 110 mg tvorí práve kofeín.

Katalógové číslo: gymbeam-39661 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.5 EUR GymBeam

Guarana – populárny prírodný stimulant s vysokým obsahom kofeínu

Guarana sú tablety s obsahom extraktu z guarany, ide o rastlinu s oficiálnym názvom Paulínia nápojová (Paullinia cupana). Guarana je všeobecne známa pre svoje povzbudivé účinky, za čo môže jej obsah kofeínu. V jednej dávke totiž nájdete 500 mg extraktu z guarany, z čoho 22 % tvorí kofeín (110 mg). V balení sa nachádza 90 tabliet, čo predstavuje 90 samostatných dávok guarany.

Guarana a jej výhody

  • populárny prírodný stimulant
  • obsahuje 110 mg kofeínu v dávke
  • má povzbudivé účinky
  • je v praktickej forme tabliet

Zloženie

Extrakt zo semien guarany (Paullinia cupana) štandardizovaný na 22% kofeínu, plnivá: fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Dávkovanie

Užívajte jednu 1 tabletu denne s jedlom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 tableta)
Extrakt zo semien guarany 500 mg
– vrátane kofeínu (22%) 110 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu za pestrú stravu. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku, produkt neužívajte. Deti, tehotné alebo dojčiace ženy nesmú produkt užívať. Uchovávajte balenie pevne uzatvorené na suchom mieste pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu deti. Obsahuje kofeín: neodporúča sa používať u detí a tehotných žien (obsah kofeínu 110 mg v 1 porcii). Nepite s inými výrobkami, ktoré sú zdrojom kofeínu alebo iných prísad podobné účinky.

Produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény: mlieko (vrátane laktózy), sója, arašidy, ostatné orechy, sezamové semená, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčica, kôrovce, ryby.