OstroVit – Glukozamín + MSM + Chondroitín 90 tab. odhadovaná cena: 9.95 EUR
OstroVit – Glukozamín + MSM + Chondroitín 90 tab. odhadovaná cena: 9.95 EUR

OstroVit – Glukozamín + MSM + Chondroitín 90 tab. odhadovaná cena: 9.95 EUR

10 

Glukozamín + MSM + Chondroitín je kĺbová výživa, ktorá pozostáva z 3 populárnych a efektívnych zložiek. V každej dávke prijmete 1000 mg glukozamínsulfátu, 600 mg MSM a 400 mg chondroitínsulfátu.

Katalógové číslo: gymbeam-39667 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.95 EUR GymBeam

Glukozamín + MSM + Chondroitín – populárna kĺbová výživa vo forme tabliet

Glukozamín + MSM + Chondroitín je tabletová trojkombinácia zložiek, ktoré sú populárnou zložkou kĺbovej výživy. Glukosamín sa prirodzene nachádza v tele, je totiž potrebný na formovanie zložiek chrupaviek – proteoglykánov a glykozamínoglykánov. MSM (metylsulfonylmetán) je organická zlúčenina síry, pričom síra sa v organizme podieľa na syntéze keratínu a kolagénu. Chondroitínsulfát je najefektívnejšia forma chondroitínu, ktorý organizmus aj prirodzene vytvára a nachádza sa najmä v chrupavkách. V 1 dávke prijmete až 1000 mg glukozamínsulfátu, 600 mg MSM (metylsulfonylmetán) a 400 mg chondroitínsulfátu.

Glukozamín + MSM + Chondroitín a jeho výhody

  • populárna kĺbová výživa
  • je potrebná pre formovanie zložiek chrupaviek
  • obsahuje 1000 mg glukozamínu v dávke
  • obsahuje 600 mg MSM a 400 mg chondroitínu v dávke
  • je v praktickej tabletovej forme

Zloženie

Glukozamínsulfát, metylsulfonylmetán, plnidlo – mikrokryštalická celulóza, chondroitínsulfát, portihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, plnivá – škrob.

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (2 tablety) denne, najlepšie ráno.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 tablety)
Glukozamínsulfát 1000 mg
Metylsulfonylmetán 600 mg
Chondroitínsulfát 400 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu za pestrú stravu. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku, produkt neužívajte. Deti, tehotné alebo dojčiace ženy nesmú produkt užívať. Uchovávajte balenie pevne uzatvorené na suchom mieste pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu deti.

Produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény: mlieko (vrátane laktózy), sója, arašidy, ostatné orechy, sezam semená, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, ryby.