OstroVit GABA Plus 90 tab. odhadovaná cena: 5.5 EUR
OstroVit GABA Plus 90 tab. odhadovaná cena: 5.5 EUR

OstroVit GABA Plus 90 tab. odhadovaná cena: 5.5 EUR

GABA Plus obsahuje funkčnú kombináciu kyseliny gama-aminomaslovej (GABA) a melatonínu. Tú používajú najmä ľudia, ktorí by si radi navodili pocit pokoja a ľahšie zaspávali. GABA patrí medzi neurotransmitery, ktoré dokážu znížiť nervové napätie. Melatonín je zase hormón regulujúci spánok. Tento produkt sa tak hodí ľuďom, ktorí sa usilujú o pokojnejšiu myseľ a kvalitnejší spánok.

Katalógové číslo: gymbeam-61264 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 5.5 EUR GymBeam

GABA Plus obsahuje kyselinu gama-aminomaslovú a melatonín, ktoré sa spájajú s navodením pocitu relaxácie a lepším spánkom

GABA Plus je komplex kyseliny gama-aminomaslovej (GABA) a melatonínu. Toto spojenie sa teší obľube medzi ľuďmi usilujúcimi sa o kvalitný spánok a pokojnú myseľ. GABA je bežnou súčasťou mozgu a patrí medzi inhibičné neurotransmitery, ktoré dokážu regulovať nervovú aktivitu. To sa môže prejaviť navodením pocitu pokoja, relaxácie a pozitívnejšou náladou. Vďaka tomu je táto látka vyhľadávaná najmä ľuďmi, ktorí prechádzajú náročným psychickým obdobím alebo chcú ľahšie zvládať stres, napätie a pokojnejšie spať.

GABA sa navyše radí aj medzi nootropiká, ktoré sa spájajú s lepšou pamäťou, sústredením a myslením. Je tak vyhľadávaná aj medzi študentmi a ľuďmi s náročným zamestnaním, ktorí chcú podporiť svoj mentálny výkon. Okrem toho sa GABA teší obľube aj medzi silovými športovcami, ktorí chcú optimalizovať hladinu rastového hormónu (HGH). Ten tiež súvisí aj s kvalitným spánkom.

Dôležitú úlohu v tomto doplnku hrá aj hormón melatonín. Ten je tiež súčasťou nášho mozgu, kde sa podieľa na regulácii spánku a súvisí najmä so zaspávaním. Vo forme suplementu je tak populárny hlavne medzi ľuďmi, ktorí majú problémy so zaspávaním. Melatonín totiž prispieva k skráteniu doby nutnej na zaspanie. Zároveň pomáha zmierniť subjektívny pocit únavy v dôsledku časového posunu. Ocenia ho tak ľudia, ktorí majú narušený spánkový režim počas cestovania (jet lag).

GABA Plus je vďaka svojmu zloženiu vhodná pre ľudí, ktorí chcú lepšie spať, ľahšie zvládať psychicky náročné situácie alebo podporiť duševný výkon. Má formu tabliet a je vhodná pre vegánov.

GABA Plus a jej výhody

  • komplex kyseliny gama-aminomaslovej a melatonínu
  • prispieva k skráteniu doby nutnej na zaspanie
  • pomáha zmierniť subjektívny pocit únavy v dôsledku časového posunu
  • je vhodná pre ľudí, ktorí chcú podporiť zvládanie psychickej záťaže a spánok
  • patrí medzi nootropiká, ktoré sa spájajú s lepšou pamäťou a koncentráciou
  • má formu tabliet
  • je vhodná pre vegánov

Zloženie

Kyselina gama-aminomaslová, plnivá: mikrokryštalická celulóza, škrob; protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; melatonín.

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu denne, najlepšie 30 minút pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 tableta
Kyselina gama-aminomaslová 750 mg
Melatonín 1 mg

Upozornenie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sóju, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, obilniny obsahujúce lepok, vajcia, zeler, horčicu, kôrovce, ryby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek výrobku. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.Uchovávajte mimo dosahu detí.