OstroVit EAA 400 g grapefruit ODHADOVANÁ CENA: 13.5 EUR
OstroVit EAA 400 g grapefruit ODHADOVANÁ CENA: 13.5 EUR

OstroVit EAA 400 g grapefruit ODHADOVANÁ CENA: 13.5 EUR

EAA je zdroj esenciálnych aminokyselín, ktoré organizmus využíva na tvorbu bielkovín. Tie sú dôležité, pretože prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty. EAA je obohatený aj o glutamín, tyrozín, cysteín a vitamín B6.

Katalógové číslo: gymbeam-39874 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 13.5 EUR GymBeam

EAA – komplex esenciálnych aminokyselín obohatený o glutamín, tyrozín, cysteín a vitamín B6

EAA je komplexný zdroj esenciálnych aminokyselín vo forme prášku. Pre organizmus sú dôležité, pretože sa podieľajú na tvorbe bielkovín, a tie prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty. Tie je potrebné prijať v strave alebo forme suplementu, pretože ich telo nedokáže samo vytvoriť. EAA sú navyše obohatené o L-glutamín, L-Tyrozín, L-Cysteín a vitamín B6. Celkovo ide o zmes 13 aminokyselín a vitamínu B6. Užívaním EAA pre telo zabezpečíte príjem dôležitých živín, a navyše vás osloví aj jeho príjemná chuť.

EAA a jeho výhody

  • obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny
  • obsahuje 13 aminokyselín a vitamín B6
  • má skvelú chuť

Zloženie

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), maltodextrín, L-lyzín hydrochlorid, L-glutamín, arómy, regulátor kyslosti: citrónová kyselina; L-treonín, L-fenylalanín, L-metionín, L-tyrozín, L-arginín, prášok z koncentrovanej šťavy z červenej repy, L-histidín, L-tryptofán, L-cysteín, sladidlá: sukralóza, acesulfam K; pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6).

Dávkovanie

Rozpusťte 10 g (1,5 odmerky) v 200 ml vody. Počas tréningových dní konzumujte jednu porciu pred jedlom alebo cvičením, druhú porciu po tréningu. Počas netréningových dní konzumujte 1 porciu medzi dvomi jedlami.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (10 g)
L-leucín

2 000 mg
L-Izoleucín

1 000 mg
L-valín

1 000 mg
L-Lyzín
900 mg
L-treonín
450 mg
L-fenylalanín

450 mg
L-metionín
300 mg
L-arginín
270 mg
L-histidín

200 mg
L-tryptofán

130 mg
EAA SUPPORT

L-glutamín

550 mg
L-tyrozín

300 mg
L-cysteín

80 mg
Vitamín B6

0,4 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nepožívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Výrobok nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy, Uchovávajte balenie tesne uzatvorené na suchom mieste pri teplote 15 – 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Produkt sa vyrába v zariadení, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény: mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, ostatné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby.