OstroVit Artičokový extrakt 100 g odhadovaná cena: 7.5 EUR
OstroVit Artičokový extrakt 100 g odhadovaná cena: 7.5 EUR

OstroVit Artičokový extrakt 100 g odhadovaná cena: 7.5 EUR

Artičokový extrakt je čisto prírodný doplnok, ktorý obsahuje 200 mg extraktu z listov rastliny artičoka (Cynara scolymus L.). Tie sú bohatým zdrojom účinných látok, ktoré vyhľadávajú ľudia s cieľom optimalizovať metabolizmus lipidov. Extrakt z artičoky je tiež predmetom výskumov pre potenciálny vplyv na pečeň a je teda ideálny pre maximálnu starostlivosť o zdravie.

Katalógové číslo: gymbeam-61348 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.5 EUR GymBeam

Artičokový extrakt – výťažok z listov artičoky pre ľudí, ktorí chcú maximálne podporiť svoje zdravie

Artičokový extrakt obsahuje 200 mg výťažok z listov artičoky (Cynara scolymus L.). Tie patria medzi bohaté zdroje účinných látok, ktoré pôsobia na metabolizmus lipidov. Ide o rastlinu, ktorá pochádza z oblastí Stredozemného mora, ale pestuje sa aj v Európe či Severnej Amerike. Samotná rastlina je známa vysokým obsahom vlákniny, minerálov či fytosterolov. Ide o látky, ktoré prirodzene produkujú niektoré rastliny a zvyknú sa používať pre svoj potenciálny vplyv na cholesterol či nadváhu.

Aj preto býva artičoka častou súčasťou rôznych spaľovačov tukov vo svete fitness. Tento extrakt je vhodný pre ľudí, ktorí usilujú o maximálnu podporu celkového zdravia. Má formu dobre rozpustného prášku, ktorý stačí rozmiešať vo vode a je vhodný aj pre vegánov.

Artičokový extrakt a jeho výhody

  • je prášok s obsahom 200 mg výťažku listov artičoky (Cynara scolymus L.)
  • je vyhľadávaný s cieľom optimalizácie metabolizmu lipidov
  • obsahuje artičoku známu vysokým obsahom biologicky aktívnych látok
  • má potenciálny vplyv na metabolizmus lipidov či nadváhy
  • býva súčasťou spaľovačov tukov
  • je predmetov výskumov pre svoj má potenciálny vplyv na pečeň
  • je určený ľuďom, ktorí usilujú o maximálnu podporu celkového zdravia
  • je vhodný aj pre vegánov

Dávkovanie

Spolu s jedlom užívajte 1 dávku – 200 mg (1 odmerka) denne, ktorú rozmiešajte v čistej vode. Použite odmerku, ktorá je súčasťou balenia (0,5 ml).

Zloženie

Extrakt z listov artičokov (Cynara scolymus L.) štandardizovaný na 5 % cinnarínu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (200 mg)
Extrakt z listov artičokov 200 mg
– z toho cinnarín 10 mg

Upozornenie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15-25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí.