OstroVit Africké mango VEGE 60 kaps. odhadovaná cena: 5.5 EUR
OstroVit Africké mango VEGE 60 kaps. odhadovaná cena: 5.5 EUR

OstroVit Africké mango VEGE 60 kaps. odhadovaná cena: 5.5 EUR

Africké mango VEGE sú vegánske kapsule, ktoré obsahujú 700 mg extraktu z manga afrického v jednej dávke. Ten je známy svojim obsahom polyfenolov, ktoré sú najčastejšie spomínané pre ich vplyv na metabolizmus tukov. Vo fitness svete je tak extrakt z manga vyhľadávaným spaľovačom tuku, používaným v diéte.

Katalógové číslo: gymbeam-61294 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 5.5 EUR GymBeam

Africké mango VEGE – populárny spaľovač tukov vo forme kapsúl s vegánskym zložením

Africké mango VEGE ocenia všetci tí, ktorí chcú maximálne podporiť svoju snahu o úbytok tuku. Ide o kapsule s vegánskym zložením, ktoré v jednej dávke obsahujú 700 mg extraktu z manga afrického. Toto šťavnaté ovocie obsahuje vlákninu, vitamíny, minerály a má tiež vysoký obsah polyfenolov.

Tie sú známe pre svoj vplyv na metabolizmus tukov. Vo fitness svete je tak extrakt z manga vyhľadávaným spaľovačom tuku, používaným v diéte. Má čisto prírodné zloženie a veľmi jednoducho sa užíva. Jednu kapsulu stačí zapiť s vodou a pri obľúbenom jedle.

Africké mango VEGE a jeho výhody

  • je extrakt s obsahom 700 mg manga afrického v jednej dávke
  • je vyhľadávaným spaľovačom tukov
  • je vhodné pre tých, ktorí chcú maximálne podporiť svoju snahu v diéte
  • má formu kapsúl vhodných aj pre vegánov
  • má čisto prírodné zloženie
  • je jednoduché na užívanie

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Zloženie

Extrakt zo semien afrického manga (Irvingia gabonensis L.) DER 10:1, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, poťahové zloženie (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza, želírovacie činidlo: guma gellan, farbivá: erytrozín, oxid titaničitý, indigokarmín).

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt zo semien afrického manga DER 10:1 700 mg

Upozornenie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte výrobok ako náhradu pestrej stravy. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku. Výrobok nesmú užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzavreté na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote 15 – 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí.