OstroVit Adapto Aid 60 kaps. odhadovaná cena: 8.95 EUR
OstroVit Adapto Aid 60 kaps. odhadovaná cena: 8.95 EUR

OstroVit Adapto Aid 60 kaps. odhadovaná cena: 8.95 EUR

Adapto Aid obsahuje komplexnú zmes látok s adaptogénnymi účinkami. Nájdete v ňom 6 extraktov z bylín, medzi ktorými nechýba ashwagandha, Rhodiola rosea ani Ginkgo biloba. S adaptogénmi sa spája najmä pozitívny vplyv na zvládanie stresu, ale aj na funkcie mozgu, ako je pamäť a koncentrácia. Pre lepšiu vstrebateľnosť sú tieto výťažky doplnené l-teanínom a extraktom z čierneho korenia.

Katalógové číslo: gymbeam-61384 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 8.95 EUR GymBeam

Adapto Aid – komplexná zmes adaptogénov na zníženie stresu a optimálnu duševnú pohodu

Adapto Aid je komplexný doplnok, ktorého základom sú populárne adaptogény ashwagandha alebo Rhodiola rosea. Adaptogény sú všeobecne známe svojím pozitívnym vplyvom na zvládanie stresových situácií a napätia. Z toho dôvodu sú vyhľadávané najmä v psychicky a fyzicky náročnom období.

Ďalšou účinnou obsiahnutou látkou je extrakt z listu Ginkgo biloba. Tá sa najčastejšie pridáva do doplnkov stravy na podporu pamäti, myslenia a iných funkcií mozgu. Blahodarný vplyv na ne majú aj pridané výťažky z bakopy drobnolistej a pupočníka ázijského, ktoré sa zaraďujú medzi obľúbené nootropiká. Tie sú vyhľadávané hlavne medzi študentmi a ľuďmi, ktorí majú psychicky náročnú prácu a potrebujú maximálne povzbudiť myslenie, pamäť a sústredenie sa.

V zložení nájdete aj l-teanín. Ten sa prirodzene nachádza napríklad v zelenom čaji. Rovnako patrí medzi nootropiká a používa sa najmä pri navodení relaxácie bez pocitu ospalosti. Jeho účinky preto ocenia predovšetkým jedinci, ktorí zažívajú psychické napätie. Tento produkt je ďalej obohatený o výťažok z čierneho korenia. Ten tlmí aktivitu enzýmov, ktoré by mohli znížiť vstrebateľnosť obsiahnutých látok v tomto produkte.

Adapto Aid je vďaka svojmu komplexnému zloženiu ideálny pre všetkých jedincov, ktorí hľadajú spôsob, ako čo najlepšie zvládať každodenný život a s ním spojené náročné situácie. Má formu praktických kapsúl, ktoré sú vhodné aj pre vegánov.

Adapto Aid a jeho výhody

  • komplexný doplnok s obsahom adaptogénov
  • v zložení má 6 výťažkov z bylín
  • je zdrojom l-teanínu
  • adaptogény sa spájajú s lepším zvládaním stresu
  • obsahuje nootropiká, ktoré sa užívajú na podporu pamäti a koncentrácie
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne. Prípravok je určený len pre dospelých.

Zloženie

Extrakt z koreňa Ashwagandha (7,2 % vitanolidy, 1 % alkaloidy a 0,25 % vitaferín A), extrakt z pupočníka ázijského (2 % aziatikozidy, 6 % madekasozidy, 2 % aziatikozidy B), extrakt z listu Ginkgo biloba (24 % ginkgo flavonolové glykozidy a 120 mg 6 % terpénových laktónov), extrakt z celej rastliny bakopy drobnolistej (50 % bakozidov), extrakt z koreňa Rhodiola rosea (1 % salidrozidy), L-teanín, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín), obal kapsuly (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza).

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt z koreňa Ashwagandha (7,2 % vitanolidy, 1 % alkaloidy a 0,25 % vitaferín A) 135 mg
Extrakt z pupočníka ázijského (2 % aziatikozidy, 6 % madekasozidy, 2 % aziatikozidy B) 130 mg
Extrakt z listu Ginkgo biloba (24 % ginkgo flavonolové glykozidy a 120 mg 6 % terpénových laktónov) 120 mg
Extrakt z celej rastliny bakopy drobnolistej (50 % bakozidov) 100 mg
Extrakt z koreňa Rhodiola rosea (1 % salidrozidy) 100 mg
L-teanín 100 mg
Extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) 5 mg

Upozornenie

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku alebo beriete sedatíva, lieky na spanie či antiepileptické lieky. Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.