Optimum Nutrition Gold Standard Plant Pre-Workout 240 g citrónová limonáda odhadovaná cena: 28.95 EUR
Optimum Nutrition Gold Standard Plant Pre-Workout 240 g citrónová limonáda odhadovaná cena: 28.95 EUR

Optimum Nutrition Gold Standard Plant Pre-Workout 240 g citrónová limonáda odhadovaná cena: 28.95 EUR

29 

Gold Standard Plant Pre-Workout je vegánska predtréningovka s obsahom kofeínu, ktorá dokáže spoľahlivo nabudiť pred silovým aj vytrvalostným tréningom. V zložení však nájdete tiež extrakt zo zeleného čaju, grapefruitových bioflavonoidov či adaptogén menom Rhodiola rosea. Zmes je ideálna pre ľudí, ktorí usilujú o maximálny výkon a nabudenie.

Katalógové číslo: gymbeam-54658 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 28.95 EUR GymBeam

Gold Standard Plant Pre-Workout je vegánska predtréningovka s obsahom kofeínu, adaptogénu a ďalších účinných látok

Gold Standard Plant Pre-Workout je účinná predtréningovka, ktorá vás vďaka extraktu z kávových zŕn a stimulantu kofeínu spoľahlivo nabudí pred výkonom. V zložení však nájdete tiež extrakt zo zeleného čaju a ďalších rastlín ako je napríklad Rhodiola rosea. Tá je však známejšia skôr pod názvom rozchodnica ružová. Radí sa medzi adaptogény, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vyrovnať so stresom a zvýšiť tak odolnosť organizmu. Ďalej sa v zložení nachádza extrakt z indického egrešu CAPROS®, šťavy z granátového jablka či grapefruitových bioflavonoidov, ktoré vynikajú svojim obsahom prospešných látok.

Predtréningovka obsahuje tiež zmes S7, ktorá je tvorená siedmimi rastlinnými extraktmi, napríklad zo zelených kávových zŕn či zeleného čaju. V zložení nenájdete žiadne dochucovadlá, farbivá, umelé stimulanty ani žiadnu živočíšnu zložku. Vďaka tomu je pre-workout vhodný aj pre vegánov. Pokiaľ usilujete o maximálny výkon a nabudenie, je táto predtréningovka v práškovej forme skvelou voľbou.

Gold Standard Plant Pre-Workout

  • je účinná predtréningovka
  • neobsahuje žiadne farbivá, dochucovadlá, sladidlá ani umelé stimulanty
  • dokáže nabudiť vďaka kofeínu
  • obsahuje mnoho rastlinných extraktov
  • je vhodná pre vegánov
  • je vo forme dobre rozpustného prášku

Zloženie

Príchuť citrónová limonáda: Vláknina z koreňa čakanky, kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), prírodná citrónová a limetková aróma, extrakt z indického egrešu CAPROS® (Phyllanthus emblica, ovocie), regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), prášok zo šťavy z granátového jablka, extrakt z koreňa Rhodiola rosea, sladidlo (steviolglykosidy), protispekavé látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis, list), soľ, prírodný kofeín, S7™ (extrakt zo zelených kávových zŕn, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z kurkumy, višňa, čučoriedka, brokolica, kapusta), extrakt z grapefruitových bioflavonoidov (Citrus paradisi, ovocie), zvýrazňovač chutí (chlorid draselný), mikroriasy chlorella.

Príchuť jahoda: Vláknina z koreňa čakanky, kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), extrakt z indického egrešu CAPROS® (Phyllanthus emblica, ovocie), prírodné arómy, regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), prášok zo šťavy z granátového jablka, extrakt z koreňa Rhodiola rosea, sladidlo (steviolglykosidy), protispekavé látky (oxid kremičitý, kremičitan vápenatý), extrakt zo zeleného čaju (Camellia sinensis, list), soľ, prírodný kofeín, S7™ (extrakt zo zelených kávových zŕn, extrakt zo zeleného čaju, extrakt z kurkumy, višňa, čučoriedka, brokolica, kapusta), extrakt z grapefruitových bioflavonoidov (Citrus paradisi, ovocie), farbivo (červená repa), zvýrazňovač chutí (chlorid draselný).

Dávkovanie

Zmiešajte 8 g (1 odmerku) s 250 ml studenej vody. Užívajte 1 dávku denne pred tréningom.

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty (príchute citrónová limonáda / jahoda) 1 dávka (8 g)
Extrakt z indického egrešu CAPROS® 500 mg
Prášok zo šťavy z granátového jablka 200 mg
Rhodiola rosea 200 mg
Extrakt zo zeleného čaju 150 mg
Kofeín 85 mg
S7™ 50 mg
Extrakt z grapefruitových bioflavonoidov 13 mg

Upozornenie

Obsahuje kofeín (85 mg / 1 dávka). Nevhodné pre deti alebo tehotné ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosah detí.

Alergenové upozornenie: Môže obsahovať stopy mlieka, lepku, vajec, sóje, orechov a arašidov.