NUTREND N1 Pre-Workout 10 x 17 g čierne ríbezle odhadovaná cena: 12.95 EUR
NUTREND N1 Pre-Workout 10 x 17 g čierne ríbezle odhadovaná cena: 12.95 EUR

NUTREND N1 Pre-Workout 10 x 17 g čierne ríbezle odhadovaná cena: 12.95 EUR

13 

N1 Pre-workout je predtréningový stimulant, ktorý sa postará o maximálny nával energie, sústredenosť a podporu silového a fyzického výkonu. Jedinečná zmes beta alanínu, L-arginínu a kreatínu zaistí, aby ste podali maximálny výkon. Energiu vám dodá L-tyrozín, kyselina L-askorbová a kofeín. A tréning sa môže začať!

Katalógové číslo: gymbeam-52102 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 12.95 EUR GymBeam

N1 Pre-workout – predtréningovka, vďaka ktorej sa vaše výkony dostanú na maximum

N1 Pre-workout je kvalitný predtréningový stimulant, ktorý sa vďaka svojmu jedinečnému zloženiu postará o to, aby ste z vášho silového či vytrvalostného tréningu vyťažili čo najviac. Maximálny nával energie zabezpečí zmes L-tyrozínu, kofeínu a vitamínu C. Tieto účinné látky na rozdiel od podobných predtréningových stimulantov dodávajú energiu počas celej doby tréningu, a to aj v prípade, že športová aktivita presahuje 120 minút!

Aby sa fyzický a silový výkon zvýšil na maximum, predtréningovka N1 Pre-workout obsahuje aj zmes beta alanínu, arginín alfa-ketoglutarátu a kreatínu, ktorá sa zároveň postará o napumpovanie svalstva. Vyskúšajte silu N1 Pre-workout na vlastnej koži!

N1 Pre-workout a jeho výhody

  • kvalitný predtréningový stimulant
  • dodáva energiu a zlepšuje sústredenosť
  • podporuje fyzický a silový výkon
  • je vynikajúcim zdrojom energie
  • napumpuje svaly

Zloženie

N1 príchuť čierne ríbezle: L-Arginín-alfa-ketoglutarát, Beta-Alanín, kreatín monohydrát – Creapure®, inulín, fosforečnan vápenatý, citrónan sodný, kreatín citrát, regulátor kyslosti kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, L-Tyrozín, L- alanín, glycín, chlorid sodný, kofeín, extrakt z ženšenu (5% ginsenoidov), aróma, zmes koncentrátu z červenej repy a extraktu spiruliny, nikotínamid, koncentrát z čiernej mrkvy, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D-pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, extrakt z čierneho korenia (95% piperínu) – Bioperine®. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

N1 príchuť červený pomaranč: L-Arginín-alfa-ketoglutarát, Beta-Alanín, kreatín monohydrát – Creapure®, inulín, fosforečnan vápenatý, citrónan sodný, kreatín citrát, regulátor kyslosti kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, L-Tyrozín, L- alanín, glycín, chlorid sodný, kofeín, extrakt z ženšenu (5% ginsenoidov), aróma, koncentrát z čiernej mrkvy, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D-pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, extrakt z čierneho korenia (95% piperínu) – Bioperine®, farbivo beta-karotén. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

N1 príchuť grep: L-Arginín-alfa-ketoglutarát, Beta-Alanín, kreatín monohydrát – Creapure®, inulín, fosforečnan vápenatý, citrónan sodný, kreatín citrát, regulátor kyslosti kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, L-Tyrozín, L- alanín, glycín, chlorid sodný, kofeín, extrakt z ženšenu (5% ginsenoidov), aróma, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D-pantothenát vápenatý, koncentrát zo Svetlice farbiarskej, aróma naringín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, extrakt z čierneho korenia (95% piperínu) – Bioperine®. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

N1 príchuť modrá malina: L-Arginín-alfa-ketoglutarát, Beta-Alanín, kreatín monohydrát – Creapure®, inulín, fosforečnan vápenatý, citrónan sodný, kreatín citrát, regulátor kyslosti kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, L-Tyrozín, L- alanín, glycín, chlorid sodný, kofeín, extrakt z ženšenu (5% ginsenoidov), nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D-pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, extrakt z čierneho korenia (95% piperínu) – Bioperine®, farbivo brilantá modrá. Výrobok môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

Dávkovanie

  • Do 75 kg telesnej hmotnosti a pre senzitívnych športovcov rozmiešajte dávku 8,5 g v 150 ml vody.
  • Nad 75 kg telesnej hmotnosti či vysokej tréningovej pokročilosti rozmiešajte dávku 17 g v 300 ml vody.
Konzumujte 30 minút pred tréningom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

  • ¼ odmerky = cca 8,5 g, ½ odmerky = cca 17 g. Odporúčanú dávku rozmiešajte vo vode.
  • sáčok: ½ sáčku = 8,5 g, 1 sáčok = 17 g. Odporúčanú dávku rozmiešajte vo vode. Po otvorení spotrebujte do 2 dní.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť grapefruit) 8,5 g 17 g
L-Arginín alfa-ketoglutarát 1750 mg 3500 mg
Beta-Alanín 1750 mg 3500 mg
Kreatín 1330 mg 2660 mg
L-Tyrozín 250 mg 500 mg
L-Alanín 250 mg 500 mg
Glycín 250 mg 500 mg
Kofeín 100 mg 200 mg
Extrakt z čierneho korenia 1,1 mg 2,1 mg
Extrakt zo ženšenu 100 mg 200 mg
Vitamín C 250 mg 500 mg
Kyselina pantoténová (Vitamin B5) 9 mg 18 mg
Tiamín (Vitamín B1) 1,4 mg 2,8 mg
Pyridoxín (Vitamín B6) 1,4 mg 2,8 mg
Niacín (Vitamín B3) 24 mg 48 mg
Vápnik 158 mg 316 mg
Sodík 175 mg 350 mg
Cukry < 0,1 g < 0,2 g

Upozornenie

Výživový doplnok, so sladidlami. Obsahuje kofeín (200 mg / 17 g / 100 mg / 8,5 g) – nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy.
Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov.
Určené najmä pre dospelých športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí! Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou. Vďaka vysokej koncentrácii účinných látok sú po namiešaní v nápoji patrné nerozpustené častice. Je to prirodzenou vlastnosťou výrobku a nie je na závadu. Pocit mravčenia je prirodzenou reakciou!