Nutrend Flexit Gold Gel 100 ml odhadovaná cena: 6.95 EUR
Nutrend Flexit Gold Gel 100 ml odhadovaná cena: 6.95 EUR

Nutrend Flexit Gold Gel 100 ml odhadovaná cena: 6.95 EUR

Flexit Gold Gel obsahuje kombináciu 7 účinných látok na masáž namáhaných svalov, šliach i kĺbov. V zložení nájdete napríklad overený glukozamín sulfát alebo MSM, ktoré sa bežne používajú na maximálnu starostlivosť o zdravie pohybového aparátu. Rýchlo sa vstrebáva a má uvoľňujúci účinok. Ideálne sa hodí po športe aj počas dňa.

Katalógové číslo: gymbeam-55111 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.95 EUR GymBeam

Flexit Gold Gel je vďaka 7 účinným látkam ideálny na relaxačnú a uvoľňujúcu masáž svalov a kĺbov

Flexit Gold Gel je masážny prípravok s obsahom 7 aktívnych látok na starostlivosť o svaly, šľachy a kĺby. V zložení tak napríklad nájdete glukozamín sulfát, chondroitín sulfát alebo MSM, ktoré sa vďaka svojim blahodarným účinkom na pohybový aparát pridávajú aj do doplnkov stravy pre kĺbovú výživu. Ďalej obsahuje aj extrakt z kadidlovníka pílovitého (Boswellia Serrata), ktorý je rovnako populárny medzi ľuďmi usilujúcimi o správnu funkciu kĺbov.

Medzi ďalšie účinné zložky patrí olej z listov eukalyptu (Eucalyptus globulus) a kôry cédra atlaského (Cedrus atlanticae), ktorý prináša úľavu a uvoľnenie namáhaným svalom a kĺbom. Pridaný mentol sa potom postará o príjemnú vôňu a navodenie pocitu relaxácie.

Flexit Gold Gel je ideálny na masáž boľavých svalov a kĺbov pred alebo po športe, ale aj kedykoľvek počas dňa. Ľahko sa nanáša, rýchlo vstrebáva a príjemne prehrieva svaly. Ocenia ho všetci športovci a ďalší aktívni jedinci, ktorí majú problémy s kĺbmi alebo chcú maximálne podporiť regeneráciu a celkové zdravie pohybového aparátu.

Flexit Gold Gel a jeho výhody

  • masážny prípravok so 7 účinnými látkami pre starostlivosť o svaly, kĺby a šľachy
  • obsahuje glukozamín sulfát, chondroitín sulfát a MSM
  • v zložení nechýba extrakt z kadidlovníka pílovitého (Boswellia Serrata)
  • obsahuje olej z eukalyptu (Eucalyptus globulus) a cédra atlaského (Cedrus atlanticae)
  • je obohatený o mentol
  • poskytuje úľavu a uvoľnenie namáhaným svalom a kĺbom
  • ľahko sa nanáša a rýchlo vstrebáva
  • má hrejivý účinok
  • vhodný pre všetkých aktívnych ľudí, najmä športovcov

Zloženie

Voda, propylénglykol, denaturovaný alkohol, lecitín, polyakrylát sodný, glukozamín sulfát, dimethylsulfón, chondroitinsulfát sodný, extrakt z kadidlovníka pílovitého (Boswellia Serrata), Vanillyl Butyl Ether, Metylsalicylát, mentol, olej z listov Eucalyptus globulus, olej z kôry Cedru atlaského(Cedrus atlanticae), fenoxyetanol, etylhexylglycerín, limonén.

Použitie

2 – 3x denne vmasírujte primerané množstvo gélu do pokožky v oblasti kĺbov a chrbtice.

Upozornenie

Prípravok je určený na vonkajšie použitie. Neužívať vnútorne! Uchovávajte mimo dosahu detí. Neaplikujte na porušenú pokožku (odreniny, otvorené rany). Zabráňte kontaktu s očnou sliznicou. Nie je vhodné pre deti a osoby mladšie ako 18 rokov. Skladujte pri teplote od 5 – 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.