NOW Kre-Alkalyn Creatine 120 kaps. odhadovaná cena: 38.95 EUR
NOW Kre-Alkalyn Creatine 120 kaps. odhadovaná cena: 38.95 EUR

NOW Kre-Alkalyn Creatine 120 kaps. odhadovaná cena: 38.95 EUR

39 

Kre-Alkalyn® Kreatín je patentovaná forma kreatín monohydrátu, ktorá vyniká svojou stabilitou v tráviacom trakte a skvelou vstrebateľnosťou. Vďaka svojim účinkom je vyhľadávaným doplnkom medzi športovcami, ktorí sa usilujú o maximálny športový výkon, silu a rast svalov. Hodí sa pre návštevníkov posilňovní, vzpieračov, crossfiťákov či šprintérov a ďalších športovcov.

Katalógové číslo: gymbeam-47809 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 38.95 EUR GymBeam

Kre-Alkalyn® Kreatín obsahuje kreatín monohydrát, ktorý podporuje športový výkon a je v dobre vstrebateľnej stabilnej forme

Kre-Alkalyn® Kreatín je špeciálna pufrovaná forma kreatín monohydrátu, ktorá sa vyznačuje skvelou vstrebateľnosťou a stabilitou. Táto látka je populárnym doplnkom stravy najmä medzi jedincami, ktorí sa usilujú o maximálny športový výkon, silu a rast svalovej hmoty. Kreatín sa zároveň prirodzene vyskytuje v ľudskom tele, kde pomáha obnovovať bunkovú energiu ATP, ktorú využívame na energetické krytie pohybu. Jeho suplementácia potom môže zásoby kreatínu v organizme zväčšiť.

            

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho cvičenia. Tento efekt nastáva pri každodennom príjme 3 g kreatínu, čo s týmto produktom spoľahlivo dosiahnete. Denná dávka je v tomto prípade 3 – 6 g kreatínu.

              

Vysoká vstrebateľnosť, využiteľnosť a stabilita tohto doplnku je daná predovšetkým zásluhou jedinečného zloženia s pufrovaným pH. Vďaka tomu by mal prejsť kreatín monohydrát tráviacim traktom takmer bez zmeny. Na základe tohto javu by sa tak mal efektívnejšie dostať až do svalového tkaniva v plnej sile, kde sa môžu jeho účinky maximálne uplatniť. Ďalšou výhodou je, že sa tak môžu eliminovať nežiadúce efekty kreatínu, medzi ktoré patria žalúdočné problémy či nadúvanie.

            

Kre-Alkalyn® Kreatín je vhodný najmä pre silových športovcov, medzi ktorých patria vzpierači, powerlifteri, crossfiťáci a ďalší návštevníci posilňovní. Ocenia ho ale aj boxeri či iní zápasníci, šprintéri alebo hráči kolektívnych športov, ktorí potrebujú výbušnú silu. Má praktickú formu kapsúl a vďaka rastlinnému zloženiu je vhodný aj pre vegánov.

            

Kre-Alkalyn® Kreatín a jeho výhody 

  • špeciálna patentovaná forma kreatín monohydrátu
  • má skvelú vstrebateľnosť a stabilitu v tráviacom trakte
  • v dennej dávke obsahuje 3 – 6 g kreatínu
  • prispieva k zvýšeniu fyzickej výkonnosti počas intenzívneho cvičenia
  • ideálny pre vzpieračov, crossfiťákov, powerlifterov a ďalších silových športovcov
  • vhodný pre zápasníkov, šprintérov a hráčov kolektívnych športov
  • má formu praktický kapsúl
  • je vegánsky

                

Zloženie

Kreatín monohydrát, hypromelóza (celulózová kapsula), mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, kyselina stearová (rastlinný zdroj).

          

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly 2 –⁠ 4krát denne.

          

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kapsuly)
Kre-Alkalyn® (kreatín monohydrát) 1,5 g (1 500 mg)

 

Upozornenie

Pri konzumácii produktu dodržujte pravidelný a dostatočný príjem tekutín. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt je určený pre dospelých. Ak trpíte poruchou funkcie obličiek alebo užívate akékoľvek lieky na predpis, ktoré ovplyvňujú ich funkciu, poraďte sa so svojím lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

V produkte sa prirodzene môžu vyskytnúť farebné odchýlky. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Alergénové upozornenie: Nie je vyrobené z pšenice, lepku, sóje, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov ani stromových orechov. Vyrába sa v závode GMP, ktorý spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény. Obsahuje mäkkýše (kraby, krevety, morský rak).