NOW Foods Valériana lekárska 500 mg 250 kaps. ODHADOVANÁ CENA: 20.95 EUR
NOW Foods Valériana lekárska 500 mg 250 kaps. ODHADOVANÁ CENA: 20.95 EUR

NOW Foods Valériana lekárska 500 mg 250 kaps. ODHADOVANÁ CENA: 20.95 EUR

Valeriána lekárska 500 mg je extrakt koreňa valeriány lekárskej (Valeriana Officinalis) vo forme kapsúl, ktoré sú vhodné aj pre vegánov.

Katalógové číslo: gymbeam-36961 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 20.95 EUR GymBeam

Valeriána lekárska 500 mg – extrakt z koreňa valeriány vo forme kapsúl

Valeriána lekárska 500 mg je v mnohých kultúrach známa už po stáročia vďaka schopnosti zlepšiť kvalitu spánku. Valeriána lekárska (Valeriana Officinalis) rastie v Európe a časti Ázie, a jej koreň sa používa pre medicínske účely už od obdobia starovekého Grécka a Ríma. Dnes je valeriána predmetom mnohých výskumov vďaka jej pôsobeniu na hladinu gama-aminomaslovej kyseliny (GABA) v mozgu. Funkciou GABA v tele je znižovať aktivitu neurónov, a podľa výskumov môže extrakt valeriány potencionálne zvyšovať hladinu GABA, a tým pozitívne vplývať na úzkosť a kvalitu spánku. V jednej kapsule nájdete 500 mg extraktu z koreňa valeriány. Produkt je vhodný aj pre vegetariánov.

Valeriána lekárska 500 mg a jej výhody

  • 500 mg extraktu v 1 kapsule
  • praktická forma kapsúl
  • vhodná aj pre vegánov

Zloženie

Valeriána lekárska (Valeriana officinalis), celulóza (kapsula).

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly pred spánkom, podľa potreby.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kapsuly)
Sacharidy <1 g
Valeriána lekárska
(Valeriana officinalis) (koreň)
1 g (1,000 mg)

Upozornenie

Nie je vyrábané z kvasníc, pšenice, lepku, sóje, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov alebo stromových orechov. Vyrába sa v zariadení GMP, ktoré spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény. Neodporúča sa pre tehotné a dojčiace ženy, prípadne ak máte zdravotné problémy. Uchovávajte mimo dosahu detí. V tomto produkte sa môže vyskytnúť prirodzená zmena farby kapsúl. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste. Produkt môže spôsobovať ospalosť. Po konzumácii valeriány neobsluhujte vozidlá alebo ťažké stroje. Nekonzumujte balíček čerstvosti a uchovávajte vo fľaši.