NOW Foods Beta-Glucans with ImmunEnhancer™ 60 kaps. odhadovaná cena: 16.95 EUR
NOW Foods Beta-Glucans with ImmunEnhancer™ 60 kaps. odhadovaná cena: 16.95 EUR

NOW Foods Beta-Glucans with ImmunEnhancer™ 60 kaps. odhadovaná cena: 16.95 EUR

17 

Beta-Glukány + ImmunEnhancer™, Extra silné, obsahujú polysacharidy z pivných kvasiniek rodu Saccharomyces cerevisiae. Tie sa radia medzi prospešnú vlákninu, ktorá je dôležitá pre zdravé trávenie. Okrem toho v zložení tiež nájdete extrakt zo smrekovca amerického, ktorý je v súčasnosti skúmaný pre svoj možný vplyv na imunitu.

Katalógové číslo: gymbeam-47722 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 16.95 EUR GymBeam

Beta-Glukány + ImmunEnhancer™, Extra silné, obsahujú prospešnú vlákninu a extrakt zo smrekovca

Beta-Glukány + ImmunEnhancer™, Extra silné sú určené všetkým ľuďom, ktorí chcú podporiť svoju imunitu, trávenie a celkové zdravie. V zložení nájdete beta-glukány z pivných kvasiniek rodu Saccharomyces cerevisiae, ktoré patria medzi polysacharidy. Ide o prospešnú vlákninu, ktorá je všeobecne dôležitá pre správnu funkciu trávenia a metabolizmus živín. Aj preto sú doplnky stravy s beta-glukánmi populárne medzi ľuďmi, ktorí chcú podporiť celkové zdravie a imunitu. Okrem doplnkov stravy nájdeme beta-glukány prirodzene aj v obilninách, ako je ovos či jačmeň. Pri dennom príjme 3 g z týchto zdrojov môžete prispieť aj k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Okrem beta-glukánov sa v zložení nachádza aj polysacharid s vysokou molekulovou hmotnosťou zo smrekovca amerického. Ten je v súčasnosti skúmaný pre svoj možný pozitívny vplyv na obranyschopnosť. Aj preto sa stále častejšie objavuje v doplnkoch stravy. Kombinácia beta-glukánov a extraktu zo smrekovca je tak určená všetkým ľuďom, ktorí sa chcú maximálne starať o svoj imunitný systém a celkové zdravie.

Beta-Glukány + ImmunEnhancer™, Extra silné a ich výhody

  • obsahuje beta-glukány z pivných kvasiniek, ktoré patria medzi prospešnú vlákninu
  • obsahuje extrakt zo smrekovca, ktorý je skúmaný pre možný vplyv na imunitu
  • je vo forme praktických kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

Zloženie

Beta-glukány, ImmunEnhancer, hypromelóza (celulózová kapsula), mikrokrištalická celulóza, oxid kremičitý a kyselina stearová (rastlinný zdroj).

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly 1 až 3 krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kapsuly)

Prášok beta-1,3 / 1,6-D-glukán
(zo Saccharomyces cerevisiae)

500 mg

ImmunEnhancer™
[Arabinogalaktanu zo smrekovca (Larix laricina)]

400 mg

Upozornenie

Produkt je určený pre dospelých. Ak ste tehotná / kojíte, užívate lieky alebo máte zdravotné ťažkosti, poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. V tomto produkte sa môžu vyskytnúť prirodzené farebné odchýlky. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Alergénové upozornenie: Nie je vyrobené z pšenice, lepku, sóje, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov ani zo stromových orechov. Vyrába sa v závode GMP, ktorý spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény.