NEBBIA Športová podprsenka Smart Zip Black  L odhadovaná cena: 42.95 EUR
NEBBIA Športová podprsenka Smart Zip Black L odhadovaná cena: 42.95 EUR

NEBBIA Športová podprsenka Smart Zip Black L odhadovaná cena: 42.95 EUR

43 

Športová podprsenka Smart Zip bez vypchávok má originálne zapínanie vpredu, vďaka ktorému vystúpite z radu. Je vybavená širokými ramienkami a pevným pásom v spodnej časti, ktoré sa postarajú o maximálnu oporu vašich pŕs počas tréningu. Navyše je vyrobená z elastického materiálu, ktorý sa prispôsobí vašej postave a skvelo odvádza pot.

Katalógové číslo: gymbeam-60217 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 42.95 EUR GymBeam

Športová podprsenka Smart Zip – funkčný kúsok, ktorý si vás získa originálnym predným zapínaním

Športová podprsenka Smart Zip bez vypchávok má zapínanie vpredu, ktoré z nej robí praktický a zároveň originálny kúsok. Je vybavená širokými ramienkami a elastickým pásom v spodnej časti s technológiou Stay-in-place. Vďaka tomu poskytne spoľahlivú oporu aj pre väčšie prsia. Skvelo drží tvar a vy sa tak na tréningu môžete naplno sústrediť na samotný výkon.

Športová podprsenka Smart Zip je vyrobená z kombinácie polyamidu a elastanu. Vďaka tomu sa prispôsobí vašej postave a efektívne odvádza pot. Má moderný jednoduchý design, ktorý pod prsiami zdobí nápis NEBBIA. Využijete ju tiež ako štýlový top a skvelo sa hodí na tréning vo fitku, beh, HIIT alebo skupinové lekcie.

Materiál

80 % polyamid, 20 % elastan.

Tabuľka veľkostí

Veľkosť XS S M L
Obvod hrudníka 72-86 cm 76-90 cm 80-94 cm 84-98 cm