NEBBIA Panske tielko s kapucnou Grey  L odhadovaná cena: 47.95 EUR
NEBBIA Panske tielko s kapucnou Grey L odhadovaná cena: 47.95 EUR

NEBBIA Panske tielko s kapucnou Grey L odhadovaná cena: 47.95 EUR

48 

Pánske tielko s kapucňou je praktický kúsok s podareným dizajnom, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadneho športového nadšenca. Je vyrobené z príjemného materiálu, ktorý je maximálne priedušný. Vďaka tomu sa skvelo hodí na tréningy a ďalšie voľnočasové aktivity. Tielko má dokonca aj praktickú kapucňu. Ak si ju nasadíte, ľahko sa uzavriete do svojich myšlienok a lepšie sa budete koncentrovať na výkon. Tento premakaný kúsok je navyše veľmi univerzálny. Môžete ho nosiť samostatne alebo si pod neho vziať napríklad kompresné tričko s dlhým rukávom.

Katalógové číslo: gymbeam-58150 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 47.95 EUR GymBeam

Pánske tielko s kapucňou je štýlový a pohodlný kúsok, ktorý využijete na tréningu aj pri iných aktivitách

Pánske tielko s kapucňou má jedinečný prepracovaný dizajn, ktorý sa trafí do vkusu snáď každému modernému športovcovi. Skvelo sa kombinuje s ďalším oblečením, čo z neho robí univerzálny kúsok, ktorý by nemal chýbať v žiadnom pánskom šatníku. Dá sa nosiť buď samostatne, alebo si pod neho môžete obliecť napríklad kompresné tričko s dlhým rukávom. Okrem podareného dizajnu však vyniká tiež kvalitným materiálom. V zložení dominuje bavlna, ktorá zaisťuje priedušnosť a príjemné nosenie. Je vybavené kapucňou, ktorá vám po nasadení pomôže uzavrieť sa do svojich myšlienok a sústrediť sa len na výkon.

Na mieru športovcom prispôsobil výrobca aj strih tielka. Je bez rukávov, a tak nemusíte mať strach, že by vás obmedzovalo v pohybe. Toto prevedenie nechá vyniknúť vaše guľaté ramená a vypracované paže. Pri cvičení môžete navyše ľahko sledovať, ako postupne zapájate jednotlivé partie. Ľahko tak prípadne odhalíte aj zlé prevedenie cvikov. Tielko nie je ani príliš upnuté, ani voľné. Môžete si ho tak vziať na akúkoľvek aktivitu a vždy vám urobí skvelú službu.

Pánske tielko s kapucňou a jeho výhody

  • pánske tielko s kapucňou a bez rukávov
  • má prepracovaný moderný dizajn
  • vďaka bavlne je príjemné a priedušné
  • strih perfektne sedí
  • vyniknú v ňom vypracované ruky
  • je vhodné na šport i voľnočasové aktivity

Materiál

95 % bavlna, 5 % elastan

Tabuľka veľkostí

Veľkosť M L XL XXL
Obvod hrudníka 100-110 cm 110-120 cm 120-130 cm 130-140 cm