NEBBIA Pánske šortky Double-Layer Black  L odhadovaná cena: 66.95 EUR
NEBBIA Pánske šortky Double-Layer Black L odhadovaná cena: 66.95 EUR

NEBBIA Pánske šortky Double-Layer Black L odhadovaná cena: 66.95 EUR

67 

Pánske šortky Double-Layer sú určené na vysoko intenzívny tréning. Vnútorná vrstva je z funkčného materiálu, ktorý spoľahlivo odvádza pot a prispôsobí sa akémukoľvek tempu. Navyše je vybavená nenápadným vreckom. Vonkajšia vrstva má zase voľnejší strih. To zo šortiek robí maximálne pohodlný kúsok, ktorý zaistí slobodu pri každom pohybe.

Katalógové číslo: gymbeam-72079 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 66.95 EUR GymBeam

Pánske šortky Double-Layer maximálne pohodlný a funkčný kúsok, ktorý zaistí neobmedzený pohyb a spoľahlivý odvod potu

Pánske šortky Double-Layer patria medzi maximálne pohodlné a funkčné kúsky, ktoré nesmú chýbať v šatníku žiadneho aktívneho muža. Základom ich prevedenia sú dve vrstvy. Vnútorná je z elastického materiálu, ktorý perfektne padne na telo a spoľahlivo sa vám prispôsobí. Navyše dokáže dokonale odvádzať pot, takže sa budete cítiť sviežo a v suchu aj pri tých najintenzívnejších aktivitách. Zaujímavým a pomerne neobvyklým prvkom je skryté vrecko, ktoré je tiež zabudované vo vnútornej vrstve. Vďaka tomu si do neho môžete schovať telefón, kľúče alebo iné cennosti a nestane sa, že by ste ich niekde vytratili. Svoje špecifiká má aj vonkajšia vrstva. So svojim voľnejším strihom zaistí slobodu pohybu pri všetkých aktivitách. Navyše je tiež vybavená vreckami, takže sa vám do šortiek zmestí ešte viac vecí.

Aby vám pri športe neschádzali, nevyhŕňali sa a zostali presne tam, kde majú byť, sú vybavené silikónovými písmenami „N” po obvode pása. Vďaka tomu sú maximálne prispôsobené tým najnáročnejším aktivitám. Môžete si ich vziať na silový tréning, beh, crossfit, HIIT a iné aktivity. Navyše majú minimalistický jednofarebný design, ktorý je doplnený ikonickými nápismi NEBBIA na gume v páse. To z nich robí kúsok, ktorý v šatníku jednoducho potrebujete.

Pánske šortky Double-Layer a ich výhody

  • pánske funkčné šortky s dvoma vrstvami
  • spoľahlivo odvádzajú pot
  • majú pohodlný strih
  • prispôsobia sa postave
  • majú niekoľko vreciek na drobnosti
  • sú prispôsobené tak, aby sa nevyhŕňali
  • hodia sa na tie najintenzívnejšie tréningy

Materiál

77 % polyamid, 23 % elastan

Tabuľka veľkostí

Veľkosť M L XL XXL
Obvod pásu 80-86 cm 86-94 cm 64-102 cm 102-110 cm
Obvod bokov 90-94 cm 96-104 cm 104-110 cm 110-118 cm
Obvod stehna 55-60cm 60-65 cm 65-70 cm 70-75 cm