NEBBIA Miami Retro Bikini vrchný diel Yellow  S odhadovaná cena: 42.95 EUR
NEBBIA Miami Retro Bikini vrchný diel Yellow S odhadovaná cena: 42.95 EUR

NEBBIA Miami Retro Bikini vrchný diel Yellow S odhadovaná cena: 42.95 EUR

43 

Miami Retro Bikini vrchný diel je originálny vršok plaviek bez vypchávok, ktorý sa dá nosiť dvoma spôsobmi. Buď môžete mať široké ramienka nasadené, alebo ich môžete nechať spadnuté v oblasti paží. Vďaka tomu vykúzlite z obyčajných plaviek originálny kúsok, v ktorom vyniknete pri bazéne aj na pláži. Materiál je veľmi príjemný, a tak sa v nich budete rady kúpať aj opaľovať.

Katalógové číslo: gymbeam-56383 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 42.95 EUR GymBeam

Miami Retro Bikini vrchný diel – pekný kúsok z príjemného materiálu, ktorý sa dá nosiť dvoma spôsobmi

Miami Retro Bikini vrchný diel je praktický designový kúsok, ktorý sa dá nosiť viacerými spôsobmi. Prvý variant je skôr klasický, s nasadenými ramienkami. Druhá možnosť už je trochu odvážnejšia. V tomto prípade sa ramienka nosia spadnuté do polovice paží, čím vznikne naozaj originálny vršok s nádychom retro designu. Ďalšou výhodou plaviek je, že nemajú žiadne zapínanie. Pod prsiami je elastická guma, ktorá sa prispôsobí tvaru vašej postavy. To oceníte predovšetkým pri opaľovaní, kedy vás na chrbte nebude tlačiť žiadna spona ani šnúrky.

Plavky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je na tele veľmi príjemný. Skvelo si v nich užijete opaľovanie aj akékoľvek vodné radovánky. Vrchný diel plaviek je bez výstuže.

Pokiaľ chcete mať plavky kompletné, nemal by vám k nim chýbať ani spodný diel s vysokým pásom a vykrojením, ktoré podtrhne vašu ženskosť.

Miami Retro Bikini vrchný diel a jeho výhody

  • vršok plaviek, ktorý môžete nosiť dvoma spôsobmi
  • je z príjemného elastického materiálu
  • nemá zapínanie ani vypchávky
  • je jednofarebný
  • design má retro nádych
  • je vhodný na kúpanie aj opaľovanie

Materiál

80 % polyamid, 20 % elastan

Tabuľka veľkostí

Veľkosť S M
Obvod hrudníka 76-90 cm 80-94 cm