Mornflake Country Crisp 12 x 500 g čokoláda, ovocie & orechy odhadovaná cena: 44.95 EUR
Mornflake Country Crisp 12 x 500 g čokoláda, ovocie & orechy odhadovaná cena: 44.95 EUR

Mornflake Country Crisp 12 x 500 g čokoláda, ovocie & orechy odhadovaná cena: 44.95 EUR

45 

Country Crisp obsahuje prémiové ovsené vločky, ktoré sú v závislosti od príchute obohatené aj o ďalšie ingrediencie ako ovocie, oriešky či čokoláda. Vyznačujú sa vysokým podielom sacharidov. Navyše sú zdrojom vlákniny, ktorá pomáha so starostlivosťou o optimálne trávenie. Môžete si ich vychutnať s mliekom či v jogurte a vykúzliť tak chutné raňajky.

Katalógové číslo: gymbeam-81529 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 44.95 EUR GymBeam

Country Crisp – prémiové ovsené vločky s čokoládou a ďalšími dobrotami, ktoré okúzlia chuťou a sú zdrojom vlákniny

Country Crisp poteší každého milovníka vyvážených raňajok. Ide o prémiové ovsené vločky, ktoré sú v závislosti od príchute obohatené aj o ďalšie ingrediencie, ako lyofilizované ovocie, oriešky alebo čokoláda. Toto všetko spolu vytvára veľmi chutný mix, ktorý naštartuje váš deň napríklad v podobe chutných raňajok. Navyše sú tieto vločky zdrojom vlákniny, ktorá pomáha so starostlivosťou o optimálne trávenie.

Vyznačujú sa tiež vysokým podielom sacharidom. Môžete si ich vychutnať prakticky kedykoľvek počas dňa, ideálne ako raňajky alebo desiatu. Najlepšie chutia v spojení s mliekom a hravo ozvláštnia aj jogurt, ktorý premenia na chrumkavú maškrtu.

Country Crisp a jeho výhody

  • sú prémiové ovsené vločky vysokej kvality
  • v závislosti od príchute obsahuje aj lyofilizované ovocie, oriešky alebo čokoládu
  • sú zdrojom vlákniny, ktorá pomáha so starostlivosťou o optimálne trávenie
  • pýši sa skvelou chuťou
  • hodí sa na raňajky
  • najlepšie chutí v spojení s mliekom alebo jogurtom

Zloženie

Slaný karamel: Ovsené vločky (45%), cukor, ovsená múka, repkový olej, ryžové chrumky (5%) (ryžová múka, cukor, jačmenný sladový extrakt), kúsky čokolády s karamelovou príchuťou (5%) (cukor, kakaové maslo, sušené odtučnené a plnotučné mlieko, sušená srvátka, laktóza, kakaová hmota, emulgátory (sójové lecitíny a/alebo lecitíny), prírodná aróma, farbivo: paprikový extrakt, soľ), sušený karamelizovaný cukrový sirup, prírodná aróma, soľ.

Jahoda&biela čokoláda: Ovsené vločky (46%), cukor, ovsená múka, repkový olej, ryžové chrumky (5%) (ryžová múka, cukor, jačmenný sladový extrakt), kúsky mliečnej čokolády (3%) (cukor, kakaové maslo, sušené odtučnené a plnotučné mlieko, sušená srvátka, emulgátor: sójový lecitín, prírodná aróma), kokos, kúsky lyofilizovaných jahôd, prírodná aróma.

Čokoláda, ovocie&orechy: Ovsené vločky (42%), cukor, ovsená múka, repkový olej, ryžové chrumky (5%) (ryžová múka, cukor, jačmenný sladový extrakt), kúsky mliečnej čokolády (5%) (cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, kakaové maslo, sušená srvátka, emulgátor: sójový lecitín), hrozienka (5%), kokos, zmes orechov (2%) (mandle, lieskové orechy), kakaový prášok, prírodná aróma.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (slaný karamel) 100 g
Energetická hodnota 1875 kJ / 447 kcal
Tuky 15,5 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny 3,8 g
Sacharidy 65 g
– z toho cukry 19,3 g
Vláknina 5,7 g
Bielkoviny 8,9 g
Soľ 0,27 g
Nutričné hodnoty (jahoda&biela čokoláda) 100 g
Energetická hodnota 1893 kJ / 451 kcal
Tuky 15,9 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny 4,6 g
Sacharidy 64,7 g
– z toho cukry 18,9 g
Vláknina 6,5 g
Bielkoviny 9 g
Soľ 0,03 g
Nutričné hodnoty (čokoláda, ovocie&orechy) 100 g
Energetická hodnota 1884 kJ / 449 kcal
Tuky 17 g
– z toho nasýtené mastné kyseliny 4 g
Sacharidy 62,5 g
– z toho cukry 21,1 g
Vláknina 5,6 g
Bielkoviny 8,7 g
Soľ 0,03 g

Upozornenie

Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu malých detí. Po otvorení uchovávajte v uzavretom obale a spotrebujte do 2 mesiacov. Produkt nie je vhodný pre alergikov. Alergény, vrátane obilnín obsahujúcich lepok, sú v texte vyznačené tučne. Može obsahovať orechy, mlieko, raž alebo špaldu kvôli metódam použitým pri výrobe tohto produktu.