MEGABOL Quattro Pro 1800 g banán odhadovaná cena: 31.95 EUR
MEGABOL Quattro Pro 1800 g banán odhadovaná cena: 31.95 EUR

MEGABOL Quattro Pro 1800 g banán odhadovaná cena: 31.95 EUR

32 

Quattro Pro je viaczložkový proteín zložený z niekoľkých zdrojov bielkovín s rôznou dĺžkou vstrebávania. Pýši sa tak vysokým podielom esenciálnych aminokyselín a tiež nízkym obsahom tuku. Podporuje rast a udržanie svalov, ale aj zdravie kostí. Navyše je vhodný aj do diéty. Má lahodnú chuť, ktorú si môžete užiť kedykoľvek počas dňa.

Katalógové číslo: gymbeam-4826 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 31.95 EUR GymBeam

Quattro Pro – viaczložkový proteín zložený z niekoľkých zdrojov bielkovín s rôznou dĺžkou vstrebávania pre podporu rastu a udržania svalov

Quattro Pro patrí medzi viaczložkové proteíny, ktoré sa skladajú z viacerých zdrojov bielkovín s rôznou dĺžkou vstrebávania. Ide o zmes rýchlo a pomaly vstrebateľných bielkovín v podobe srvátkového koncentrátu, izolátu, hydrolyzátu a hrachového izolátu. Vďaka nim sa tento proteín pýši vysokým podielom esenciálnych aminokyselín. Prítomné bielkoviny potom prispievajú k rastu a udržaniu svalov, ale aj k zdraviu kostí. Zloženie dopĺňajú tiež vybrané vitamíny skupiny B, vitamín C, E či kyselina pantoténová. Napríklad vitamín B3 (niacín) spolu s vitamínom C a kyselinou pantoténovou oceníte aj vďaka tomu, že prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy.

Samotná kyselina pantoténová má potom tiež vplyv na správnu syntézu a látkovú premenu vitamínu D. Ale aj niektorých neurotransmiterov a steroidných hormónov, medzi ktoré patrí napríklad testosterón. Ten sa podieľa na mnohých procesoch v našom organizme a ovplyvňuje napríklad veľkosť a silu svalov. Proteín Quattro Pro sa navyše pýši nízkym obsahom tuku, čo z neho robí ideálneho parťáka aj do diéty. Poteší tiež lahodnou chuťou, ktorú si môžete užiť kedykoľvek počas dňa. Pomôže vám doplniť kvalitné bielkoviny pre maximálnu podporu vašej tréningovej snahy.

Quattro Pro a jeho výhody

 • je viaczložkový proteín z viacerých zdrojov bielkovín
 • obsahuje bielkoviny s rôznou dĺžkou vstrebávania
 • v jeho zložení nájdete srvátkový koncentrát, izolát, hydrolyzát a hrachový izolát
 • má prirodzene vysoký podiel esenciálnych aminokyselín
 • prispieva k rastu a udržaniu svalov
 • má pozitívny vplyv na zdravie kostí
 • obsahuje vybrané vitamíny
 • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
 • má vplyv na správnu syntézu a látkovú premenu steroidných hormónov
 • má nízky obsah tuku
 • je vhodný aj do diéty
 • má lahodnú chuť

Zloženie

Rýchlo vstrebateľný srvátkový proteínový komplex (srvátkový proteínový koncentrát – WPC, srvátkový proteínový izolát – WPI, srvátkový proteínový hydrolyzát – WPH), Proteínový komplex dlhého vstrebávania (hrachový proteínový izolát, čiastočne hydrolyzovaný lepok – zdroj glutamínových peptidov), kreatín monohydrát (7 g / 100 g), voľná aminokyselina L-Lyzín, príchute, Lecitín, Xantánová guma, Vitamíny (Vitamín C – kyselina askorbová, Vitamín PP – niacín, Vitamín E – tokoferol, Kyselina pantoténová, Vitamín B2 – riboflavín, Vitamín B6 – pyridoxín, Vitamín B1 – tiamín, Kyselina listová – folacín, Biotín, Vitamín B12 – kyanokobalamín), Acesulfám K, Cyklamát sodný, sodná soľ sacharínu – sladidlo, tatrazín – farbivo.

Dávkovanie

Rozmiešajte jednu dávku (36g) s cca 2 – 3 dcl vody alebo nízkotučného mlieka. Užite 2 – 3 dávky proteínu v priebehu dňa, podľa potreby bielkovín. Odporúčame užiť jednu dávku najmä po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty v 100 g *RI
Energetická hodnota 1672 kJ / 394 kcal
Bielkoviny 70 g
Sacharidy 24 g
z toho cukry 15 g
Tuky 2 g
Vitamín E 3,3 mg 28%
Vitamín C 24 mg 30%
Vitamín B1 0,35 mg 32%
Vitamín B2 0,45 mg 32%
Niacín 4,4 mg 28%
Vitamín B6 0,4 mg 29%
Kyselina listová 110 μg 55%
Vitamín B12 0,8 μg 32%
Biotín 15 μg 30%
Kyselina pantoténová 3 mg 50%

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.