Manuka Health New Zealand MGO 400+ 500 g odhadovaná cena: 83.95 EUR
Manuka Health New Zealand MGO 400+ 500 g odhadovaná cena: 83.95 EUR

Manuka Health New Zealand MGO 400+ 500 g odhadovaná cena: 83.95 EUR

84 

MGO™ 400+ Manuka med je prémiový 100% včelí med z Nového Zélandu, ktorý si vďaka precíznej výrobe zachováva vysokú kvalitu a dokonalú čistotu. Obsahuje prirodzenú bioaktívnu zložku metylglyoxal (MGO), ktorá robí z Manuka medu skvelý životabudič a výnimočné prírodné sladidlo na podporu imunity v jednom. Vyskúšajte certifikovaný a zdraviu prospešný med aj vy!

Katalógové číslo: gymbeam-39190 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 83.95 EUR GymBeam

MGO™ 400+ Manuka med – vzácny a prémiový 100% včelí med s výnimočným obsahom MGO

MGO™ 400+ Manuka med je prémiový 100% včelí med, ktorý v sebe ukrýva výnimočné vlastnosti, aké nenájdete v žiadnom inom druhu medu. Pochádza z kvetov vzácneho kríku Manuka (Leptospermum scoparium), ktorý sa vyskytuje len na Novom Zélande. Kvety manuka sú plné nektáru, ktorý sa môže pýšiť unikátnymi antibakteriálnymi vlastnosťami prospešnými pre naše zdravie. Navyše, jeho kvety kvitnú len raz do roka, a to počas niekoľkých týždňov, preto je jeho výrobný proces značne obmedzený, a teda skutočne vzácny.


To, čo však robí z medu Manuka poklad medzi medmi je jeho vysoký obsah prírodnej látky metylglyoxal (MGO). Tá je totiž priamo zodpovedná za výnimočné a komplexné vlastnosti medu Manuka. Čím dlhšie med dozrieva, tým je hladina MGO vyššia, a tak stúpa aj kvalita jednotlivých medov. Manuka medy od spoločnosti Manuka Health každoročne prechádzajú prísnym testovaním, aby sa zaručila ich najvyššia kvalita a dokonalá čistota. Spoločnosť navyše zastrešuje celý výrobný proces, od chovu včiel až po následné spracovanie medu.


Označenie medu MGO™ 400+ znamená garanciu obsahu až 400 mg MGO na jeden kilogram medu. Med je typický mierne horkou chuťou, aromatickou vôňou a skutočne jemnou krémovou textúrou. Obsahuje tiež vysoký podiel peľu a mnohé ďalšie zdraviu prospešné látky. Je ideálny ako prevencia v sychravom či chrípkovom období, no poslúži aj ako alternatíva chemicky vyrobených sladidiel. Vyskúšajte kráľa medzi medmi aj vy!

MGO™ 400+ Manuka med - Manuka Health

MGO™ 400+ Manuka med a jeho výhody

  • prémiový 100% včelí med z Nového Zélandu
  • má vysoký obsah vzácnej prírodnej zložky metylglyoxalu (MGO)
  • obsahuje peľ a ďalšie aktívne zložky
  • je výnimočný pre svoje komplexné antibakteriálne vlastnosti
  • má horkastú chuť, jemnú textúru a aromatickú vôňu
  • je ideálny ako prevencia pred nachladnutím
  • skvelá alternatíva k chemickým sladidlám

Zloženie

100% MGO™ 400+ Manuka med z Nového Zélandu.

Dávkovanie

Užívajte 2 až 3 lyžičky medu ráno na prázdny žalúdok, alebo 1 lyžičku 2- až 3-krát denne pol hodiny pred jedlom. Med je tiež vhodný ako prísada do jedál a nápojov.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 g
Energetická hodnota 1 400 kJ / 334,6 kcal
Tuky < 0,1 g
z toho nasýtené tuky < 0,1 g
Sacharidy 82,1
z toho cukry 82,1
Bielkoviny 0,3 g
Soľ < 0,1 g

Upozornenie

Med nie je vhodná potravina pre deti mladšie ako 12 mesiacov.