MADMAX Fitness opasok Suede Single Prong Belt  L odhadovaná cena: 31.95 EUR
MADMAX Fitness opasok Suede Single Prong Belt L odhadovaná cena: 31.95 EUR

MADMAX Fitness opasok Suede Single Prong Belt L odhadovaná cena: 31.95 EUR

32 

Fitness opasok Suede Single Prong Belt je pevný opasok na cvičenie, ktorý vďaka vysoko odolnému materiálu spevňuje chrbticu a jadro tela počas cvičenia s ťažkými váhami. Jadro a vrchná vrstva opasku sú vyrobené z hovädzej kože. Na opasku sa nachádzajú mosadzné nity a pracka z kvalitnej ocele, pomocou ktorej si opasok jednoducho prispôsobíte vašim potrebám.

Katalógové číslo: gymbeam-43645 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 31.95 EUR GymBeam

Fitness opasok Suede Single Prong Belt – robustný opasok na cvičenie pre spevnenie chrbtice a telesného jadra počas tréningu s ťažkými váhami

Fitness opasok Suede Single Prong Belt je pevný, robustný opasok na cvičenie, ktorý slúži na ochranu a spevnenie chrbta a jadra tela počas cvičenia s ťažkými váhami. Vrchná vrstva opasku je vyrobená z hovädzej kože s hrúbkou 2 mm. Jadro opasku tvorí 8 mm vrstva hovädzej štiepanej kože. Opasok má unikátne zapínanie na pracku. Tá je spoločne s mosadznými nitmi vyrobená z kvalitnej ocele. Na svoje si teda pri používaní tohto opasku prídu nielen powerlifteri, ale aj nadšenci crossfitu. Opasok má šírku 10 cm.

Ako si vybrať správnu veľkosť opasku?

Veľkosť M L XL XXL
Obvod pásu 64-92 cm 74-102 cm 84-112 cm 92-120 cm