MADMAX Fitness opasok Full Leather Black  S odhadovaná cena: 25.95 EUR
MADMAX Fitness opasok Full Leather Black S odhadovaná cena: 25.95 EUR

MADMAX Fitness opasok Full Leather Black S odhadovaná cena: 25.95 EUR

26 

Fitness opasok Full Leather Black je kvalitný, celokožený opasok pre maximálnu bezpečnosť a komfort počas cvičenia. Vďaka mäkkej anatomicky tvarovanej výplni sa skvelo prispôsobí vášmu telu a bude chrániť chrbticu spoločne s telesným jadrom. Na opasku sa nachádza aj krúžok v tvare písmena “D”, na ktorý je možné zavesiť dodatočné závažie.

Katalógové číslo: gymbeam-43504 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 25.95 EUR GymBeam

Fitness opasok Full Leather Black – vysoko kvalitný celokožený opasok s anatomicky tvarovanou výplňou pre komfort a bezpečnosť počas náročných tréningov

Fitness opasok Full Leather Black je odolný, celokožený opasok, ktorý slúži na ochranu, fixáciu a spevnenie chrbtice a jadra tela počas náročných tréningov. Horná vrstva opasku je vyrobená z 5 mm kvalitnej kože. Na vnútornej strane opasku sa nachádza mäkká, anatomicky tvarovaná výplň, ktorá sa perfektne prispôsobí bedrovej oblasti tela. Opasok má zapínanie, ktoré tvoria 2 kovové tŕne. Na prednej strane opasku je navyše umiestnený krúžok v tvare písmena “D”, na ktorý je možné zavesiť dodatočné závažie s maximálnou hmotnosťou 8 kg. Šírka opasku je 10 cm.

Ako si vybrať správnu veľkosť opasku?

Veľkosť S M L XL XXL
Obvod pásu 62-80 cm 72-90 cm 82-100 cm 92-110 cm 102-120 cm