MADMAX Fitness opasok Extreme  L odhadovaná cena: 22.95 EUR
MADMAX Fitness opasok Extreme L odhadovaná cena: 22.95 EUR

MADMAX Fitness opasok Extreme L odhadovaná cena: 22.95 EUR

23 

Fitness opasok Extreme je veľmi ľahký, no napriek tomu vysoko odolný opasok na cvičenie. Opasok je anatomicky tvarovaný tak, aby kopíroval ľudský trup, vďaka čomu sa vášmu telu skvelu prispôsobí. Zároveň sa v strede opasku nachádzajú špeciálne tvarované gumové pásy, ktoré sú rozmiestnené tak, aby zvyšovali pevnosť opasku a znižovali možnosť jeho deformácie pri cvičení. Presné a pevné zapínanie opasku zabezpečuje 35 cm suchý zips.

Katalógové číslo: gymbeam-43669 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 22.95 EUR GymBeam

Fitness opasok Extreme – anatomicky tvarovaný opasok na cvičenie so špeciálnymi gumovými pásmi pre posilnenie chrbta a jadra tela počas tvrdých tréningov

Fitness opasok Extreme je extrémne ľahký, no zároveň vysoko odolný opasok na cvičenie. anatomický tvar, ktorý kopíruje ľudský trup, vďaka čomu sa jednoducho prispôsobí vášmu telu. V strede opasku sa z vnútornej strany nachádzajú špeciálne tvarované gumové pásy. Sú strategicky rozmiestnené tak, aby znižovali jeho deformáciu pri cvičení a popritom zvyšovali pevnosť opasku. Opasok je doplnený o odvetrávanie, čo zabezpečuje odvádzanie vlhkosti a potu počas tréningu. Opasok si navyše pohodlne nastavíte vďaka zapínaniu na suchý zips s dĺžkou až 35 cm.

Ako si vybrať správnu veľkosť opasku?

Veľkosť S M L XL XXL
Obvod pásu 72-87 cm 82-97 cm 92-107 cm 97-112 cm 102-117 cm