MadMax Bedrový neoprénový pás Slimming Belt Black  M odhadovaná cena: 24.95 EUR
MadMax Bedrový neoprénový pás Slimming Belt Black M odhadovaná cena: 24.95 EUR

MadMax Bedrový neoprénový pás Slimming Belt Black M odhadovaná cena: 24.95 EUR

25 

Bedrový neoprénový pás Slimming Belt Black je revolučným fitness príslušenstvom pre tvarovanie postavy a podporu držania tela. Vďaka prepracovanému dizajnu a kvalitnému neoprénovému materiálu zaisťuje komfort pri tréningu, behu či kardiu. Navyše zvyšuje potenie, pričom sa nemusíte báť nepríjemného pocitu na koži, pretože neoprén pot skvelo odvádza. Ďalšou výhodou je aj jednoduché zapínanie na suchý zips a nastaviteľná veľkosť.

Katalógové číslo: gymbeam-46219 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 24.95 EUR GymBeam

Bedrový neoprénový pás Slimming Belt Black – unikátny zoštíhľujúci pás z neoprénu pre podporu držania tela a tvarovanie postavy

Bedrový neoprénový pás Slimming Belt Black podporuje a upravuje správne držanie tela, a zároveň je skvelou fitness pomôckou aj pre tvarovanie postavy. Vysoká kompresia, ktorá je zabezpečená kvalitným neoprénom, zužuje pás a oblasť spodného brucha. Neoprén tiež zvyšuje potenie a okrem toho slúži ako prevencia zranení pri cvikoch na chrbát, kde zabraňuje nesprávnym pohybom v bedrovej oblasti. Bedrový neoprénový pás môžete využiť pri tréningu, behu či kardiu, ale aj pri crossfite. Pás má jednoduché zapínanie na suchý zips a nastaviteľnú veľkosť. Šírka pásu je 23 cm.

Ako si vybrať správnu veľkosť opasku?

Veľkosť S M L
Obvod pásu 60-70 cm 70-80 cm 80-90 cm