LABELLAMAFIA Dámske tielko Essentials Grey  M odhadovaná cena: 19.95 EUR
LABELLAMAFIA Dámske tielko Essentials Grey M odhadovaná cena: 19.95 EUR

LABELLAMAFIA Dámske tielko Essentials Grey M odhadovaná cena: 19.95 EUR

20 

Dámske tielko Essentials je vyrobené z ľahkého materiálu, ktorý je maximálne príjemný na tele. Skvele sa tak hodí aj na iné voľnočasové aktivity. Má jedinečný design s logom značky LABELLAMAFIA, ktoré zaujme na prvý pohľad. Tielko je vo farbách, ktoré sa dobre kombinujú s ďalšími kúskami. Bude sa tak hodiť k akýmkoěvek kraťasom, legínam či teplákom.

Katalógové číslo: gymbeam-57670 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 19.95 EUR GymBeam

Dámske tielko Essentials – príjemný kúsok z ľahkého a priedušného materiálu, ktorý sa dobre kombinuje s ďalším oblečením

Dámske tielko Essentials ocenia všetky náročné ženy, ktoré sa chcú cítiť skvele pri všetkých aktivitách. Je vyrobené z ľahkého materiálu, ktorý je maximálne priedušný. Strih je voľnejší, vďaka čomu vás pri pohybe nebude nijako obmedzovať. Jeho vlastnosti a pohodlnosť tak oceníte pri akejkoľvek voľnočasovej alebo športovej aktivite. Perfektné sa hodí aj na silový tréning vo fitku, kde s vami zvládne aj tie najintenzívnejšie tréningy. Pri cvičení iste oceníte, že je dlhěie než klasický crop top. Nemusíte sa preto báť, že by ste boli príliš odhalené.

Materiál

100 % polyamid

Tabuľka veľkostí

Veľkosť XS S M L
Obvod hrudníka 84-88 cm 89-94 cm 95-99 cm 100-106 cm