Joya Sójovo-mandľový nápoj Protein 1000 ml odhadovaná cena: 2.95 EUR
Joya Sójovo-mandľový nápoj Protein 1000 ml odhadovaná cena: 2.95 EUR

Joya Sójovo-mandľový nápoj Protein 1000 ml odhadovaná cena: 2.95 EUR

Sójovo-mandľový nápoj Protein je skvelá rastlinná alternatíva kravského mlieka. Získa si vás získa fantastickou mandľovou chuťou a nulovým obsahom cukru. Je tak ideálny nielen pre nízkosacharidovú diétu, ale môžete si ním zaliať raňajkové ovsené vločky alebo cereálie. Jeho zloženie je navyše obohatené o bielkoviny, vápnik, vitamín D a B12.

Katalógové číslo: gymbeam-62662 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 2.95 EUR GymBeam

Sójovo-mandľový nápoj Protein – fantastická chuť mandlí s nulovým obsahom cukru, ktorú si môžete bez výčitiek vychutnať aj v diéte

Sójovo-mandľový nápoj Protein vám splní dve želania naraz. V prvom rade roztancuje vaše chuťové poháriky fantastickou mandľovou príchuťou. No a za druhé neobsahuje vôbec žiadny cukor ani sladidlá. Táto dokonalá receptúra ho predurčuje k tomu, aby ste si ho bez výčitiek mohli vychutnať doslova kedykoľvek, napríklad aj v období diéty. Tu však jeho výhody ani zďaleka nekončia, pretože sa navyše jedná o skvelú rastlinnú alternatívu klasického kravského mlieka, na ktorej si môžu pochutnať aj vegáni. Zabudnúť netreba ani na prítomnosť bielkovín, ktoré figurujú ako hlavná stavebná jednotka svalovej hmoty.

Jeho zloženie obsahuje vápnik, ktorý ocenia nielen všetci milovníci aktívneho životného štýlu. Ide totiž o jednu z najdôležitejších minerálnych látok, ktorá má vplyv na normálne fungovanie svalov a zdravie kostí. Ťažiť z týchto výhod je vhodné počas náročných tréningov, kedy naše svaly, kĺby a kosti dostávajú zabrať. Podporiť ich môže aj prítomný vitamín D, ktorého hlavným zdrojom je slnko. Preto na jeho príjem treba dbať najmä počas menej slnečného jesenného a zimného obdobia.

Vitamín D navyše prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Spolu s vápnikom má pozitívny vplyv aj na udržanie zdravých zubov. Ich príjem vás tak môže uchrániť od častých návštev stomatológa a bonusom zdravých zubov je aj žiarivý úsmev, s ktorým sa ľahšie zvládajú všetky nástrahy bežného života.

S nimi vám môže pomôcť aj prítomný vitamín B12, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu psychiky. To sa spolu s ďalším benefitom v podobe zníženia únavy a vyčerpania hodí do fyzicky a psychicky náročného obdobia, kedy sú na váš organizmus kladené vysoké nároky. Môže ísť napríklad o čas pred dôležitou skúškou, stresujúce dni v práci či náročný tréning. Lahodný Sójovo-mandľový nápoj tak nielen skvele chutí, ale môže prispieť k celkovej vitalite vášho organizmu. Tento Sójovo-mandľový nápoj si môžete vychutnať len tak samostatne, ale skvele sa hodí aj do raňajkových kaší alebo ako prísada na pečenie rôznych dobrôt.

Sójovo-mandľový nápoj Protein a jeho výhody

  • je lahodný drink s mandľovou chuťou
  • neobsahuje žiadny cukor ani umelé sladidlá
  • hodí sa do nízkosacharidovej diéty
  • obsahuje vápnik, bielkoviny, vitamín D a B12
  • môžete si ho vychutnať kedykoľvek počas dňa
  • je vhodný aj pre vegánov
  • podporí celkovú vitalitu organizmu
  • hodí sa aj k raňajkovým cereáliám či ovseným vločkám

Zloženie

Voda, sójové bôby 5,8%, mandle 2,5%, uhličitan vápenatý, soľ, emulgátor: lecitíny; vitamín D, vitamín B12, prírodná aróma, aróma.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 100 ml
Energetická hodnota 183 kJ / 44 kcal
Tuky 3 g
z toho nasýtené tuky 0,4 g
Sacharidy 0,7 g
z toho cukry 0 g
Vláknina 0,7 g
Bielkoviny 3,2 g
Soľ 0,14 g
Vápnik 120 mg
Vitamín D 0,75 μg
Vitamín B12 0,38 μg

Upozornenie

Neotvorené je možné skladovať mimo chladničky. Po otvorení skladujte v chlade a spotrebujte do 4 dní.

Pred otvorením pretrepať.

Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.

Alegénové upozornenie: Môže obsahovať stopy orechov.