GymBeam Ženšen 90 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR
GymBeam Ženšen 90 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR

GymBeam Ženšen 90 kaps. odhadovaná cena: 7.95 EUR

Ženšen je extrakt z koreňa červeného kórejského ženšenu (Panax Ginseng ), ktorý sa označuje aj ako ženšen pravý. Extrakt je štandardizovaný na 10% podiel účinných ženšenosidov, vďaka čomu je zaručený obsah bioaktívnej látky. Vďaka tomu môže efektívne pomáhať so starostlivosťou o imunitu, sexualitu, kognitívne funkcie či vitalitu. Skvele sa tak hodí každému, kto sa chce účinne starať o svoje telo.

Katalógové číslo: gymbeam-46066 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.95 EUR GymBeam

Ženšen obsahuje funkčný výťažok zo ženšenu pravého pre maximálnu starostlivosť o zdravie aj vitalitu

Ženšen je funkčný extrakt z koreňa červeného kórejského ženšenu (Panax Ginseng), ktorý sa pýši obsahom blahodarných látok. Túto rastlinu môžete poznať aj ako ženšen pravý. Ide o štandardizovaný extrakt, takže máte istotu, že je zloženie z 10% tvorené bioaktívnymi látkami v podobe ženšenosidov. Aj vďaka tomu patrí medzi funkčné doplnky, ktoré pomôžu starať sa o svoje telo. Navyše patria medzi adaptogény, čo sú všeobecne látky, ktoré môžu mať vplyv na kognitívne funkcie, vitalitu a optimálne fyzické či duševné fungovanie. Sú však taktiež spojené s odolnosťou organizmu a adaptáciou na stres.
Ženšen pravý, alebo aj všehoj ženšenový, je rastlina, ktorú ľudia s obľubou využívajú už po stáročia. Najčastejšie sa používa pri starostlivosti o imunitu, hladinu glukózy v krvi, sexuálny život a celkovú vitalitu. Rastlina je však spájaná aj s bdelosťou a kognitívnymi funkciami, medzi ktoré patrí napríklad pamäť a pozornosť. To je tiež dôvod, prečo ženšen s obľubou využívajú študenti, ale aj vrcholoví manažéri, ktorí chcú neustále podávať 100% výkony. Z jeho benefitov môžu však ťažiť aj športovci, a to ako vrcholoví, tak aj rekreační. Najlepšie výkony si totiž žiadajú okrem fyzického aj plné mentálne nasadenie. Ženšen patrí medzi adaptogény, a je tak skvelým pomocníkom v starostlivosti o celkové zdravie, výkon aj vitalitu.

Ženšen - GymBeam

Ženšen a jeho výhody

  • funkčný extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax Ginseng)
  • je známy tiež ako ženšen pravý alebo všehoj ženšenový
  • má 10% podiel ženšenosidov
  • patrí medzi adaptogény
  • ideálna pri starostlivosti o imunitu
  • pomáha starať sa o kognitívne funkcie, ako je pamäť a pozornosť
  • vhodný pri starostlivosti o zdravie a vitalitu
  • ideálny pre študentov, športovcov i manažérov

Zloženie

Extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng ) (koreň) (10 % ginsenosidov), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) 500 mg
ginsenozidy 50 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.