GymBeam Závesný posilňovací systém odhadovaná cena: 24.95 EUR
GymBeam Závesný posilňovací systém odhadovaná cena: 24.95 EUR

GymBeam Závesný posilňovací systém odhadovaná cena: 24.95 EUR

25 

Závesný posilňovací systém je skvelá fitness pomôcka na domáci či outdoorový tréning. Je vyrobený z pevného materiálu, a vďaka mäkkým penovým úchopom zabezpečí komfort počas celého cvičenia. Má jednoduchú inštaláciu, je ľahko prenosný a uskladniteľný.

Katalógové číslo: gymbeam-36310 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 24.95 EUR GymBeam

Závesný posilňovací systém – efektívne fitness pomôcka pre precvičenie celého tela

Závesný posilňovací systém je populárna fitness pomôcka určená na domáci a outdoorový tréning. Systém má jednoduchú inštaláciu, a vďaka praktickej taške je aj ľahko prenosný. Použitím pevných kovových spon si jednoducho nastavíte dĺžku držadiel podľa svojej výšky, a môžete trénovať. O komfort sa počas celého tréningu postarajú mäkké penové úchopy držadiel.

Závesný posilňovací systém poskytuje možnosť precvičiť celé telo, ale je tiež vhodný pre rôzne variácie cvikov zamerané na jednotlivé svalové partie. Závesný posilňovací systém nie je potrebné vŕtať. Do zatvorených dverí ho jednoducho uchytíte pomocou vankúša so suchým zipsom. V outdoorových priestoroch či posilňovni vám poslúži svorka umiestnená na popruhu.

Nosnosť: 450 kg

Ak hľadáte návod na cviky so závesným posilňovacím systémom, nájdete ho v našom článku Ako cvičiť so závesným posilňovacím systémom? Zoznámte sa s účinnými cvikmi na celé telo.

Závesný posilňovací systém - GymBeam

Závesný posilňovací systém a jeho výhody

  • fitness pomôcka na domáci aj outdoorový tréning
  • je z pevného materiálu
  • má mäkké penové úchopy pre pohodlné držanie
  • ľahko sa nastavuje
  • je ľahko prenosný
  • pomôže precvičiť celé telo