GymBeam Weekly PillBox 1430 g odhadovaná cena: 7.95 EUR
GymBeam Weekly PillBox 1430 g odhadovaná cena: 7.95 EUR

GymBeam Weekly PillBox 1430 g odhadovaná cena: 7.95 EUR

Weekly PillBox je praktické a pevné puzdro vhodné na uloženie doplnkov stravy vo forme tabliet či kapsúl. Celkovo má 7 samostatných úložných miest s dvoma priehradkami na denné a večerné doplnky. Vďaka tomu vám umožní prehľadne organizovať vašu dávku vitamínov alebo iných suplementov od pondelka do nedele na každý deň. Môže tak byť skvelým pomocníkom pri dosahovaní vašich cieľov.

Katalógové číslo: gymbeam-81616 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 7.95 EUR GymBeam

Weekly PillBox – praktický organizér doplnkov vo forme kapsúl či tabliet, ktorý zvládne uložiť suplementáciu na celý týždeň

Weekly PillBox ponúka praktické riešenie v podobe šikovného puzdra, ktoré sa skvele hodí na uloženie suplementácie. Celkovo v sebe toto puzdro ukrýva 7 samostatných kapsúl, pričom každá z nich má dve samostatné úložné miesta pre ranné a večerné doplnky. Vďaka tomu vám umožní prehľadne organizovať vašu dávku vitamínov alebo iných suplementov od pondelka do nedele na každý deň.

Toto praktické puzdro je navyše vyrobené z pevného, odolného a zdravotne nezávadného materiálu. Okrem toho má kompaktné rozmery, ktoré bez problémov zapadnú do každej tašky. Skvele sa tak hodí aj na cesty a stane sa pravidelným spoločníkom vašej výbavy do fitka. Jeho vnútorné kapsule sú navyše vyberateľné a tak si ich so sebou do fitka viete zobrať aj samostatne, napríklad do vrecka. Vďaka pevnému uzáveru sa nemusíte obávať vysypania. Samotné puzdro poteší tiež minimalistickým dizajnom s logom GymBeam. Vo výsledku tak ide o praktického pomocníka pre každého, kto sa chce maximálne starať o svoje zdravie či tréningové ciele a túto snahu podporuje doplnkami stravy. Vďaka tomuto puzdru bude mať svoju dennú dávku vždy so sebou bez toho, aby bola roztrúsená po taške alebo zaberala veľa miesta v podobe samostatných obalov.

Weekly PillBox a jeho výhody

  • je praktické puzdro na uloženie suplementácie v podobe kapsúl či tabliet
  • celkovo má 7 samostatných kapsúl rozdelených na dve samostatné úložné miesta
  • zvládne prehľadné uloženie doplnkov na týždeň
  • má vnútorné vyberateľné kapsule, ktoré si so sebou viete zobrať aj samostatne
  • je veľmi pevný, odolný a zdravotne nezávadný
  • má kompaktné rozmery a vojde sa do každej tašky
  • má pevný uzáver, vďaka ktorému sa nemusíte obávať vysypania
  • poteší minimalistickým dizajnom s logom GymBeam
  • hodí sa každému, kto chce mať svoju dávku doplnkov vždy so sebou

Materiál

ABS, polypropylén

Rozmery

Rozmery
Dĺžka 14,5 cm
Šírka 8 cm
Hĺbka 4,2 cm