GymBeam Wallmount konštrukcia odhadovaná cena: 474.95 EUR
GymBeam Wallmount konštrukcia odhadovaná cena: 474.95 EUR

GymBeam Wallmount konštrukcia odhadovaná cena: 474.95 EUR

475 

Wallmount konštrukcia je nastaviteľná multifunkčná tréningová pomôcka, ktorá vám pomôže precvičiť celé telo. Je z odolného materiálu a vyniká vysokou stabilitou. Môžete na ňu odkladať ťažké činky, používať na zavesenie posilňovacích systémov alebo na nej robiť zhyby. Je obľúbenou výbavou najmä crossfitových gymov, fitness centier aj domácich posilňovní.

Katalógové číslo: gymbeam-61006 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 474.95 EUR GymBeam

Wallmount konštrukcia je nastaviteľná multifunkčná pomôcka na drepy, bench-press či zhyby

Wallmount konštrukcia je základná pomôcka, ktorú využijú všetci silovo cvičiaci športovci. Je vyrobená z kvalitnej pevnej ocele a hrúbka každej steny konštrukcie je 3 mm. Vďaka tomu dokáže zaistiť vysokú stabilitu pri cvičení. Aby bola konštrukcia čo najviac univerzálna, majú oba nosné stĺpce po celej dĺžke dierovania. V strednej časti sú dierky dokonca ešte hustejšie pri sebe, a to len 25 mm (Westside hole spacing). Vďaka tomu sa lepšie prispôsobí výške každého človeka. Ide tak o základnú pomôcku, ktorú využijú silovo cvičiaci športovci a športovkyne doma aj vo fitku.

Vďaka svojmu prevedeniu je Wallmount konštrukcia ideálna pre všetkých, ktorí radi cvičia s voľnými váhami. Stačí na konštrukciu umiestniť J-cup háky, pridať olympijskú tyč s kotúčmi a môžete ju používať napríklad na drepovanie. Pokiaľ sa rozhodnete konštrukciu skombinovať aj s nastaviteľnou lavicou, môžete na nej robiť bench-press a ďalšie cviky na vrchnú časť tela.

Wallmount konštrukciu však využijú aj športovci, ktorí pri cvičení používajú ako záťaž predovšetkým hmotnosť vlastného tela. Konštrukcia má v sebe zabudované aj 3 hrazdy, ktoré môžete použiť pri zhyboch, priťahovaní kolien vo vise a ďalších cvikoch. Rovnako tak na ňu môžete upevniť aj závesný posilňovací systém a rôzne posilňovacie gumy či expandéry, ktoré vám uľahčia cvičenie zhybov či ponúknu nové možnosti tréningu celého tela.

čiernu farbu nanášanú práškovým vypaľovaním, vďaka čomu má náter vysokú kvalitu. Aj pri častom používaní tak bude vyzerať ako nová. Ide o ideálneho pomocníka, ktorého využijete pri domácom cvičení aj tréningu celého tela vo fitku. Rovnako je ale aj nevyhnutnou súčasťou crossfitových gymov.

Wallmount konštrukcia a jej výhody

  • multifunkčná tréningová pomôcka
  • precvičíte s ňou celé telo
  • je ideálna na tréning doma, vo fitku aj crossfitovom gyme
  • má pevnú oceľovú konštrukciu s 2 nosnými stĺpikmi
  • je maximálne stabilná
  • má nosnosť 300 kg
  • vďaka dierovaniu umožňuje prispôsobenie vašej výške
  • ideálna na tréning s vlastnou váhou aj voľnými činkami
  • farba na povrchu je nanesená práškovým vypaľovaním

Obsah balenia

Balenie obsahuje aj spojovací materiál na zloženie danej konštrukcie (6 hranné skrutky, matice a podložky). Materiál na ukotvenie do steny nie je súčasťou balenia.

Materiál

Oceľ

Vlastnosti Wallmount konštrukcie

Vlastnosti
Šírka 120 cm
Hĺbka 113 cm
Výška 230 cm
Nosnosť 300 kg