GymBeam Vzorka Thor 7 g zelené jablko odhadovaná cena: 1.2 EUR
GymBeam Vzorka Thor 7 g zelené jablko odhadovaná cena: 1.2 EUR

GymBeam Vzorka Thor 7 g zelené jablko odhadovaná cena: 1.2 EUR

Vzorka Thor je 1 dávka komplexnej predtréningovej zmesi nabitej látkami ako kofeín či arginín, ktoré ľudia vo svete športu vyhľadávajú na podporu efektívnejšieho prekrvenia svalov a zlepšenia výkonu. Spoľahlivo tak poslúži aj počas najnáročnejších tréningov, kde ho ocenia nielen profesionálni športovci, ale aj všetci ostatní, ktorí zo seba chcú dostať maximum.

Katalógové číslo: gymbeam-75277 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 1.2 EUR GymBeam

Vzorka Thor – 1 dávka komplexnej predtréningovej zmesi na podporu výkonu a efektívnejšieho prekrvenia svalov

Vzorka Thor je jedna dávka preworkoutu navrhnutá s cieľom maximálnej podpory efektívnejšieho prekrvenia svalov a zlepšenia športového výkonu. Obsahuje beta-alanín, ktorý dokáže oddialiť nástup únavy a zvýšiť efektivitu športového výkonu. S dôrazom na prekonávanie osobných rekordov je tu aj L-citrulín DL-malát, ktorý s prítomným l-arginínom slúži ako substrát pre produkciu oxidu dusnatého (NO). Ten dokáže rozťahovať cievy a môže tak pomôcť k lepšiemu prekrveniu organizmu, vďaka čomu sa k pracujúcim svalom dostane viac živín a kyslíka.

Funkčnú zmes látok dotvára aj taurín a kofeín, ktorý patrí k populárnym stimulantom. Dokáže nabudiť organizmus a maximalizovať váš fokus počas každého tréningu. V zložení nechýba ani silný adaptogén v podobe sibírskeho ženšenu. Samotné adaptogény sú vyhľadávané ​s cieľom podpory odolnosti organizmu a zvýšenia fyzickej výkonnosti.​ Medzi aktívne látky Thora patrí aj vitamín B3, ktorý pomáha znížiť únavu a vyčerpanie. Celkové zloženie však toho ponúka oveľa viac. Vďaka starostlivo vybraným ingredienciám tak ide o efektívny predtréningový stimulant pre maximalizáciu vašich tréningových výsledkov.

Ak vás zaujíma viac informácií o tejto efektívnej preworkout zmesi vhodnej aj pre vegánov alebo si ju chcete zaobstarať vo väčšom množstve, nemala by vám uniknúť produktová karta Predtréningový stimulant Thor – GymBeam.

Vzorka Thor a jej výhody

  • je jedna dávka preworkoutu, ktorá vám umožní okúsiť silu Thora
  • je navrhnutý na maximálnu podporu výkonu a efektívneho prekrvenia svalov
  • maximalizuje váš fokus na tréning
  • obsahuje účinný adaptogén v podobe sibírskeho ženšenu
  • nájdete v ňom aj kofeín a taurín
  • má vplyv na zníženie únavy a vyčerpania
  • je vhodná aj pre vegánov

Zloženie

Príchuť vodný melón: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), aróma, glycerol monostearát, farbivo (červená repa), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), extrakt ze sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotínamid), extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (80% synefrín).

Príchuť citrón-limetka: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, aróma, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt zo sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotínamid), extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (80% synefrín).

Príchuť jahoda-kiwi: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, aróma, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt zo sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), aróma, farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotínamid), extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (80% synefrín).

Príchuť mango-marakuja: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), aróma, glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt zo sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), aróma, sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotínamid), farbivo (kurkumín), extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (80% synefrín).

Príchuť zelené jablko: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, aróma, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt zo sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotínamid), extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (80% synefrín), farbivá (beta karotén, briliantná modrá FCF).

Dávkovanie

Zmiešajte 7 g s 200 ml vody a užite 20 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (všetky príchute) 7 g
Beta-alanín 2000 mg
L-citrulín DL-malát 2:1 1300 mg
L-arginín alfa-ketoglutarát 1043 mg
Taurín 350 mg
Kofeín 294 mg
Extrakt zo sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 140 mg
Glycerol monostearát 140 mg
Vitamín B3 49 mg (306%*)
Extrakt z pomarančovníku horkého HCl (Citrus aurantium) 25 mg
– Synefrín 20 mg

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornenie

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Vysoký obsah kofeínu (294 mg na 1 dávku). Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Osoby s ochorením srdca, obličiek, štítnej žľazy a hypertenziou by sa mali pred použitím poradiť so svojím lekárom. Skladujte v suchu pri teplotách do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.