GymBeam Vzorka Just Whey 30 g bez príchute odhadovaná cena: 1.2 EUR
GymBeam Vzorka Just Whey 30 g bez príchute odhadovaná cena: 1.2 EUR

GymBeam Vzorka Just Whey 30 g bez príchute odhadovaná cena: 1.2 EUR

Vzorka proteínu Just Whey obsahuje jednu porciu viaczložkového srvátkového proteínu, ktorý je vyrobený z mlieka voľne sa pasúcich kráv. Ide o funkčnú kombináciu srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu, vďaka čomu má v organizme skvelú využiteľnosť. Efektívne pomôže s príjmom bielkovín, ktoré sú dôležité pre rast a udržanie svalovej hmoty.

Katalógové číslo: gymbeam-42859 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 1.2 EUR GymBeam

Vzorka proteínu Just Whey – jedna porcia viaczložkového srvátkového proteínu, ktorý pomôže s príjmom bielkovín po tréningu aj kedykoľvek inokedy počas dňa

Vzorka proteínu Just Whey je jednoporciové balenie viaczložkového srvátkového proteínu, ktorý pomôže doplniť bielkoviny po tréningu aj kedykoľvek inokedy počas dňa. Jadro produktu tvorí unikátna kombinácia srvátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. Ide tak o ľahko stráviteľný proteín so skvelou využiteľnosťou v organizme. Pre efektívnu vstrebateľnosť je doplnený o ananásový enzým bromelaín a komplex tráviacich enzýmov DigeZyme, ktorý pomáha s trávením obsiahnutých bielkovín, mliečneho cukru (laktózy) a tukov.

Pochádza iba z mlieka voľne sa pasúcich kráv, ktoré sa kŕmia trávou (grass fed cows). Vďaka tomu má také mlieko o niečo priaznivejší nutričný profil v porovnaní s mliekom kráv, ktoré sa živia kŕmnou zmesou. Tento proteín obsahuje v jednej porcii 22,4 g bielkovín, ktoré prispievajú k rastu aj ochrane svalovej hmoty. Okrem toho podporujú udržanie normálneho stavu kostí. Z týchto vlastností budú najviac profitovať športovci aj ďalší aktívni jedinci. Využijú ho však aj ľudia usilujúci sa o chudnutie. V jednej dávke má totiž iba 1,7 g tuku a 1,8 g cukru, takže ľahko zapadne aj do redukčného jedálnička.

V zložení tohto proteínu nájdete aj potrebné vitamíny a minerálne látky na čele s vitamínom B6, horčíkom a zinkom, ktorý podporuje udržanie zdravej hladiny testosterónu v krvi, ktorý sa považuje za hlavný anabolický hormón.

Má formu rozpustného prášku, ktorý po rozmiešaní s vodou alebo nízkotučným mliekom vytvorí lahodný a krémový nápoj. Skvele sa hodí aj do kaše, smoothie, jogurtu alebo ako súčasť zdravého dezertu, ktorý obohatí o potrebné bielkoviny.

Ak vás zaujíma viac informácií o Just Whey proteíne alebo si ho chcete zaobstarať vo väčšej veľkosti, nemala by vám uniknúť produktová karta Protein Just Whey – GymBeam.

Vzorka proteínu Just Whey a jej výhody

 • jedna porcia viaczložkového srvátkového proteínu Just Whey
 • proteín je vyrobený z mlieka voľne sa pasúcich kráv
 • tvorí ho srvátkový koncentrát, izolát a hydrolyzát
 • obsahuje 22,4 g bielkovín
 • ideálny na doplnenie bielkovín
 • podporuje rast a ochranu svalovej hmoty
 • pomáha udržať zdravé kosti
 • má skvelú vstrebateľnosť a je ľahko stráviteľný
 • obsahuje vybrané vitamíny a minerálne látky
 • má pozitívny vplyv na optimálnu hladinu testosterónu v krvi
 • má skvelú chuť a výbornú rozpustnosť
 • obohatí kašu a ďalšie jedlá o kvalitné bielkoviny
 • vhodný pre športovcov a ďalších aktívnych jedincov
 • hodí sa ako nápoj po tréningu aj kedykoľvek inokedy v priebehu dňa

Zloženie

Príchuť čokoládový milkshake: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, odtučnené kakao, aróma, minerálne látky (magnézium citrát, oxid zinočnatý), vitamíny (vitamín E – tokoferyl acetát, vitamín B6 – pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme ® – zmes tráviacich enzýmov, bromelaín, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť vanilková zmrzlina: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, aróma, farbivo (kurkumín), minerálne látky (magnézium citrát, oxid zinočnatý), vitamíny (vitamín E – tokoferyl acetát, vitamín B6 – pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme ® – zmes tráviacich enzýmov, bromelaín, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť biela čokoláda kokos: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, odtučnené kakao, aróma, minerálne látky (magnézium citrát, oxid zinočnatý), vitamíny (vitamín E – tokoferyl acetát, vitamín B6 – pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme® – zmes tráviacich enzýmov, bromelaín, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť slaný karamel: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, aróma, soľ, minerálne látky (magnézium citrát, oxid zinočnatý), vitamíny (vitamín E – tokoferyl acetát, vitamín B6 – pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme® – zmes tráviacich enzýmov, bromelaín, karamel, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Príchuť bez príchute: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, minerálne látky (magnézium citrát, oxid zinočnatý), vitamíny (vitamín E – tokoferyl acetát, vitamín B6 – pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme® – zmes tráviacich enzýmov, bromelaín.

Príchuť čučoriedkový jogurt: Sušený srvátkový proteínový koncentrát, sušený srvátkový proteínový izolát, sušený srvátkový proteínový hydrolyzát, lyofilizované čučoriedky – prášok 3 %, arómy, minerálne látky (magnézium citrát, oxid zinočnatý) vitamíny (vitamín E – tokoferyl acetát, vitamín B6 – pyridoxín hydrochlorid), DigeZyme® – zmes tráviacich enzýmov, bromelaín, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu).

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 porciu (30 g) proteínu v 200 – 300 ml vody a konzumujte.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 30 g (1 dávka) *RI (30 g)
Energia 480 kJ/ 113 kcal 5,7 %
Tuky 1,7 g 2,4 %
– z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g 6 %
Sacharidy 2 g 0,8 %
– z toho cukry 1,8 g 2 %
Bielkoviny 22,4 g 44,8 %
Soľ 0,15 g 2,5 %
Horčík 18,2 mg 4,9 %
Zinok 8 mg 80 %
Vápnik 134 mg 16,8 %
Draslík 140 mg 7 %
Fosfor 83,7 mg 12 %
Vitamín E 20 mg 166,7 %
Vitamín B6 4,98 mg 355,7 %
DigeZyme® 80 mg
Bromelain 50 mg

*Referenčná hodnota príjmu u priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Aminokyselinový profil v 100 g
Kyselina asparágová 10,8 g
Kyselina glutámová 15,3 g
Alanín 4,47 g
Arginín 4,47 g
Cystín 2,5 g
Glycín 1,76 g
Histidín 1,4 g
Isoleucin 6,2 g
Leucin 9,77 g
Lyzín 7,59 g
Metionín 1,86 g
Fenylalanín 3,05 g
Prolín 5,07 g
Serín 3,6 g
Treonín 5,74 g
Tyrozín 2,53 g
Tryptofán 1,75 g
Valín 6,01 g

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Alergény sú zvýraznené tučným písmom v zložení produktu.