GymBeam Vitamín D3 1000 IU 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 2.95 EUR
GymBeam Vitamín D3 1000 IU 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 2.95 EUR

GymBeam Vitamín D3 1000 IU 60 kaps. bez príchute odhadovaná cena: 2.95 EUR

Vitamín D3 1000 IU je najlepšie využiteľná forma vitamínu D, známa aj pod názvom cholekalciferol. Podporuje imunitný systém, zdravie kostí a zubov či správne fungovanie svalov. Príjem vitamínu D tak ocenia nielen športovci, ale tiež každý, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie.

Katalógové číslo: gymbeam-30344 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 2.95 EUR GymBeam

Vitamín D3 1000 IU – najlepšie využiteľná forma vitamínu D (cholekalciferol), ktorý podporuje imunitný systém, zdravie kostí a zubov či správne fungovanie svalov

Vitamín D3 1000 IU je efektívny doplnok v podobe najlepšie využiteľnej formy vitamínu D (cholekalciferolu). Samotný vitamín D má vplyv na množstvo biologických procesov v našom organizme. Podporuje správne fungovanie imunitného systému a prispieva k správnemu vstrebávaniu fosforu a vápnika, ktoré zas samé o sebe podporujú ďalšie dôležité biologické procesy. Zároveň má vplyv na normálnu hladinu vápnika v krvi a rovnako ako on aj Vitamín D podporuje zdravie kostí. To môžu oceniť športovci, ktorí ich nadmerne zaťažujú, ale aj ľudia vo vyššom veku. Okrem toho podporuje správne fungovanie svalov, dôležité nielen pre športovcov, ale aj pre každodenné fungovanie. Navyše sa podieľa aj na udržaní zdravých zubov. Pozitívny vplyv vitamínu D uzatvára fakt, že zohráva úlohu v procese delenia buniek. Z tých je zas zložená každá časť nášho organizmu.

Vitamín D si v spolupráci so slnkom dokáže náš organizmus vyrobiť aj sám, keďže jeho produkciu spúšťajú slnečné lúče dopadajúce na pokožku. V období od jesene do jari však slnka ubúda a zvykneme tráviť menej času vonku. Preto je vhodné vitamín D dopĺňať z alternatívnych zdrojov, napríklad v strave alebo pomocou suplementácie. Skvelým bonusom tohto doplnku je, že sa jednoducho užíva a môžete si ho so sebou zobrať kamkoľvek sa vyberiete. Stáva sa tak ideálnou voľbou pre každého, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie a vitalitu.

Vitamín D3 1000 IU - GymBeam

Vitamín D3 1000 IU a jeho výhody

  • je efektívny doplnok, ktorý obsahuje najlepšie využiteľnú formu vitamínu D (cholekalciferolu)
  • prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému
  • má vplyv na množstvo biologických procesov v organizme
  • prispieva k správnemu vstrebávaniu fosforu a vápnika
  • má vplyv na normálnu hladinu vápnika v krvi
  • podporuje zdravie kostí
  • podieľa sa na udržaní zdravých zubov
  • zohráva úlohu v procese delenia buniek
  • jednoducho sa užíva
  • je ideálny pre každého, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie a vitalitu

Zloženie

Saflorový olej, softgélová kapsula (želatína, glycerol, čistená voda), vitamín D3 (cholekalciferol).

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kaps) * RI
Vitamín D3 25 μg 500 %

*RI – Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.