GymBeam Vitamín C, tablety na cmúľanie pre deti jahoda odhadovaná cena: 5.95 EUR
GymBeam Vitamín C, tablety na cmúľanie pre deti jahoda odhadovaná cena: 5.95 EUR

GymBeam Vitamín C, tablety na cmúľanie pre deti jahoda odhadovaná cena: 5.95 EUR

Vitamín C, tablety na cmúľanie pre deti obsahujú vitamín C, ktorý je nevyhnutný pre správne fungovanie imunity a podporu obranyschopnosti nielen detského organizmu. Z rovnakého dôvodu je v tabletách obsiahnutý tiež vitamín D3 a zinok. Sú preto ideálne najmä pre náchylnejších jedincov, ktorí sa často pohybujú vo väčších detských kolektívoch. Veľkou výhodou tabliet je ich lahodná jahodová príchuť, ktorú si vaše ratolesti zamilujú ihneď. 

Katalógové číslo: gymbeam-63730 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 5.95 EUR GymBeam

Vitamín C, tablety na cmúľanie pre deti s príjemnou pomarančovou príchuťou, ktoré pomáhajú posilniť imunitu a zlepšiť obranyschopnosť detského organizmu

Vitamín C, tablety na cmúľanie pre deti obsahujú vitamín C, vitamín D3 a zinok. Vďaka tomu vzniká maximálne funkčný komplex na podporu imunity a detskej obranyschopnosti. Z jeho účinkov teda môžu ťažiť predovšetkým náchylnejší jedinci, ktorí sa často pohybujú vo väčších detských kolektívoch. To však nie sú jediné schopnosti týchto látok. Vitamín C je okrem iného dôležitý pre správne fungovanie kostí a chrupaviek, čo je kľúčové pre deti, ktoré sú neustále v pohybe. Samozrejme, pomáhajú takisto s udržaním zdravej pokožky a zubov.

Obdobné funkcie má v detskom organizme aj vitamín D v najlepšie využiteľnej forme D3 (cholekalciferol). Ten pomáha najmä s udržaním zdravých zubov, kostí a svalov. Nemenej dôležitou zložkou je zinok, ktorý vplýva na udržanie dobrého zraku. Práve ten je kľúčový preto, aby mohli deti objavovať a poznávať svet. Dôležitý je rovnako aj pre kognitívne funkcie, medzi ktoré patrí napríklad pamäť či pozornosť. Tie sú podstatné pre mladšie aj staršie deti, ktoré chodia do školy a potrebujú každý deň vstrebávať nové informácie alebo získavať ďalšie zručnosti. Poslednou obsiahnutou zložkou je prospešný brusnicový koncentrát.

Veľkou výhodou týchto tabliet je ich príjemná jahodová príchuť. Práve tá totiž zaručí, že sa deti budú tešiť na ich cmúľanie. Zabezpečiť im dostatočný prísun vitamínu C, D3 či zinku bude pre vás tak úplná hračka. Veľkou výhodou vitamínu C na cmúľanie je, že si na ňom môžu pochutnať deti už od 3 rokov.

Vitamín C, tablety na cmúľanie pre deti a ich výhody

  • obsahujú vitamín C, D a zinok
  • podporujú imunitu a obranyschopnosť
  • pomáhajú s udržaním dobrého zraku
  • podporujú kognitívne funkcie, ako napr. pamäť a pozornosť
  • prispievajú k udržaniu zdravých zubov, kostí a chrupaviek
  • majú lahodnú jahodovú príchuť
  • sú vhodné pre deti od 3 rokov

Zloženie

Objemové činidlo (sorbitol), vitamín C (askorbát sodný, kyselina L-askorbová), bisglycinát zinočnatý, aróma, protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), brusnicový koncentrát (Vaccinium macrocarpon), sladidlá (sorbitol, sukralóza), vitamín D3 (cholekalciferol).

Dávkovanie

Užívajte denne 1 tabletu na cmúľanie.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 tableta RI
Vitamín C 250 mg 312,5 %
Vitamín D3 2,5 μg 50 %
Zinok 4,55 mg 50 %
Brusnicový koncentrát (Vaccinium macrocarpon) 4 g

*Referenčný príjem priemerného dospelého človeka (8400 kJ / 2000 kcal).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.