GymBeam Vitamín C + D3 1000 IU 90 kaps. odhadovaná cena: 5.95 EUR
GymBeam Vitamín C + D3 1000 IU 90 kaps. odhadovaná cena: 5.95 EUR

GymBeam Vitamín C + D3 1000 IU 90 kaps. odhadovaná cena: 5.95 EUR

Vitamin C + D3 1000 IU je funkčná kombinácia vitamínu C a D3, ktoré podporujú imunitný systém a podieľajú sa na množstve biologických procesov. Vitamín C prispieva k fungovaniu nervového systému a psychiky. Vitamín D má zas vplyv na funkciu svalov a udržanie zdravých kostí či zubov. Ide tak o ideálnu kombináciu pre každého, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie a vitalitu.

Katalógové číslo: gymbeam-35998 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 5.95 EUR GymBeam

Vitamin C + D3 1000 IU – efektívny doplnok na podporu imunitného systému, celkového zdravia a vitality

Vitamin C + D3 1000 IU je spojenie dvoch dôležitých vitamínov C a D3, ktoré majú vplyv na množstvo biologických procesov. Spolu napríklad podporujú imunitný systém, pričom samotný vitamín C prispieva k udržaniu jeho správneho fungovania počas intenzívnej námahy a po nej. To môžu oceniť nielen športovci, ale tiež všetci milovníci aktívneho životného štýlu. Rovnako ako fakt, že vitamín C prispieva k správnej funkcii kolagénu, krvných ciev a kostí. Jeho príjem sa hodí aj počas náročných dní, pretože podporuje správne fungovanie psychiky aj nervového systému. Okrem toho zvyšuje vstrebávanie železa, ktoré má podiel na rôznych funkciách organizmu.

Samotný vitamín D je zas známy ako slnečný, nakoľko jeho produkciu v našom organizme spúšťajú slnečné lúče dopadajúce na pokožku. O jeho príjem by sme mali dbať najmä v období od jesene do jari, kedy je slnka pomenej. Podieľa sa totiž fungovaní mnohých procesov v našom organizme. Prispieva napríklad k normálnej hladine vápnika v krvi a jeho príjem môžu osobitne oceniť nielen športovci, ale aj fanúšikovia aktívneho životného štýlu. Je to preto, že podporuje fungovanie svalov a zdravie zubov či kostí. Vo výsledku tak ide o efektívny doplnok pre každého, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie a vitalitu.

Vitamín C + D3 1000 IU - GymBeam

Vitamin C + D3 1000 IU a jeho výhody

  • je spojenie vitamínu C a D3
  • podporuje imunitný systém
  • prispieva k správnej funkcii kolagénu, krvných ciev a kostí
  • podporuje správne fungovanie psychiky aj nervového systému
  • zvyšuje vstrebávanie železa
  • prispieva napríklad k normálnej hladine vápnika v krvi
  • podporuje fungovanie svalov
  • má pozitívny vplyv na zdravie zubov a kostí
  • ocení ho každý, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie a vitalitu

Zloženie

Vitamín C (kyselina L-askorbová), maltodextrín, protihrudkujúce činidlá (stearan horečnatý, oxid kremičitý), vitamín D3 (cholekalciferol), želatínová kapsula.

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsule RI
Vitamín C 500 mg 625 % *RI
Vitamín D3 25 µg 500 % *RI
*Referenčný príjem priemerného dospelého človeka (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Môže obsahovať stopy lepku, sóje a mlieka.