GymBeam Vitamín B1 (tiamín) 90 tab. odhadovaná cena: 4.95 EUR
GymBeam Vitamín B1 (tiamín) 90 tab. odhadovaná cena: 4.95 EUR

GymBeam Vitamín B1 (tiamín) 90 tab. odhadovaná cena: 4.95 EUR

Vitamín B1 (tiamín) sú tablety s obsahom 100 mg tiamínu mononitrátu, nazývaného aj ako vitamín B1. Ten je pre nás nepostrádateľný, pretože naše telo si ho nevie vyrobiť samo a zároveň patrí medzi vitamíny rozpustné vo vode. Je známy tým, že má podiel na množstve biologických procesov v našom organizme. Prispieva napríklad k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky.

Katalógové číslo: gymbeam-58807 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 4.95 EUR GymBeam

Vitamín B1 (tiamín) – tablety s obsahom vitamínu, ktorý má pozitívny vplyv na množstvo biologických procesov

Vitamín B1 (tiamín) je doplnok výživy vo forme tabliet, ktoré obsahujú 100 mg tiamínu mononitrátu, známeho aj ako vitamín B1. Pre náš organizmus je dôležitý z dôvodu, že je esenciálny a naše telo si ho nedokáže vyrobiť samo v dostatočnom množstve. Preto je nutné dopĺňať ho formou stravy či suplementov. Patrí medzi vitamíny rozpustné vo vode a podieľa sa na množstve biologických procesov. Z nich má napríklad pozitívny vplyv na správne fungovanie nervového systému a psychiky.

Jeho dostatočný príjem tak oceníte v prípade, že ste často vystavení psychicky náročným situáciám, ktoré potrebujete zvládnuť s gráciou. Svoju rolu hrá aj počas náročných tréningov, pretože prispieva k správnej funkcii energetického metabolizmu, ktorý tvorí energiu vo forme ATP. Navyše pozitívne vplýva aj na fungovanie nášho srdca. Tento Vitamín B1 sa veľmi pohodlne užíva a je vhodný aj pre vegánov, pretože má čisto rastlinné zloženie.

Vitamín B1 - GymBeam

Vitamín B1 (tiamín) a jeho výhody

  • sú tablety s obsahom 100 mg tiamínu mononitrátu (vitamínu B1)
  • patrí medzi esenciálne a vo vode rozpustné vitamíny
  • podieľa sa na množstve biologických procesov
  • pozitívne vplýva na fungovanie nervového systému a psychiky
  • prispieva k správnej funkcii energetického metabolizmu
  • má pozitívny vplyv na správne fungovanie srdca
  • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

Vitamín B1 (tiamín mononitrát), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlá (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 tableta
Vitamín B1 (tiamín mononitrát) 100 mg

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.