GymBeam Vitamín ADEK 90 kaps. odhadovaná cena: 6.95 EUR
GymBeam Vitamín ADEK 90 kaps. odhadovaná cena: 6.95 EUR

GymBeam Vitamín ADEK 90 kaps. odhadovaná cena: 6.95 EUR

Vitamín ADEK sú kapsule s obsahom vitamínov rozpustných v tukoch, konkrétne A, D, E a K, ktoré majú široké spektrum rôznych účinkov. Vitamíny A a D prispievajú napríklad k správnemu fungovaniu imunitného systému a prítomný vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Ide tak o ideálny doplnok na podporu celkového zdravia a vitality.

Katalógové číslo: gymbeam-67672 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.95 EUR GymBeam

Vitamín ADEK – kapsule s obsahom funkčného množstva vitamínov pre podporu celkového zdravia a vitality

Vitamín ADEK patrí medzi obľúbené multivitamíny na podporu celkovej vitality organizmu. Ide o kapsule s obsahom vitamínov A, D, E, a K, ktoré majú široké spektrum rôznych účinkov. Vitamín A prispieva k správnej látkovej premene železa, ktoré patrí medzi kľúčové minerálne látky a náš organizmus sa bez neho nezaobíde. Ďalej vitamín A prispieva k zachovaniu zdravých slizníc a k udržaniu zdravej pokožky.

Vitamín ADEK - GymBeam

Jeho príjem ocenia aj ľudia, ktorí trávia veľa času za počítačom alebo sledovaním displeja mobilu, čím namáhajú svoje oči. Vitamín A totiž prispieva k udržaniu dobrého zraku. Okrem toho má spolu s prítomným vitamínom D tiež pozitívny vplyv na fungovanie imunitného systému. Vitamín D navyše prispieva k udržaniu zdravých kostí, s čím súvisí aj jeho vplyv na normálnu hladinu vápnika v krvi a jeho správne vstrebávanie. Príjem vitamínu D ocenia nielen športovci, pretože prispieva tiež k správnemu fungovaniu svalov. Okrem toho má vplyv aj na udržanie zdravých zubov, čo sa môže hodiť v prípade častých návštev u stomatológa.

Zabudnúť netreba ani na prítomný vitamín E, ktorý sa vyskytuje napríklad v listovej zelenine či rastlinných olejoch. Je známy tým, že prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Multimitavínovú zmes uzatvára vitamín K, ktorý tu je prítomný v dvoch formách fylochinón (vitamín K1) a menachinón (vitamín K2). Tie prispievajú k udržaniu zdravých kostí a k správnej zrážanlivosti krvi, čo môžu oceniť ľudia s problémami v tejto oblasti. Vitamín ADEK je tak vhodný pre každého, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie.

Vitamín ADEK a jeho výhody

 • sú kapsule s obsahom vitamínov rozpustných v tukoch (A, D, E, K)
 • má široké spektrum rôznych účinkov
 • prispieva k správnej látkovej premene železa
 • podporuje zachovanie zdravých slizníc
 • prispieva k udržaniu zdravej pokožky
 • podporuje zrak
 • má pozitívny vplyv na fungovanie imunitného systému
 • prispieva k udržaniu zdravých kostí
 • má pozitívny vplyv na normálnu hladinu vápnika v krvi
 • prispieva k správnemu fungovaniu svalov
 • má vplyv na udržanie zdravých zubov
 • prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
 • prispieva k správnej zrážanlivosti krvi
 • je vhodný pre každého, kto chce maximálne podporiť svoje zdravie
 • jednoducho sa užíva

Zloženie

Vitamín E (DL-alfa-tokoferol acetát), vitamín A (retinyl-palmitát), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín K1 (fylochinón), vitamín K2 (menachinón), softgélová kapsula (slnečnicový olej, želatína, glycerol, čistená voda).

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 kapsula *RI
Vitamín A 1 465 μg 183 %
Vitamín D 25 μg 500 %
Vitamín E 24 mg 200 %
Vitamín K1 (fylochinón) 37,5μg 50 %
Vitamín K2 (MK-7, menachinón) 37,5 μg 50 %

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.