GymBeam Valec na cvičenie Flow Foam 1430 g odhadovaná cena: 9.95 EUR
GymBeam Valec na cvičenie Flow Foam 1430 g odhadovaná cena: 9.95 EUR

GymBeam Valec na cvičenie Flow Foam 1430 g odhadovaná cena: 9.95 EUR

10 

Valec na cvičenie Flow Foam je masážna pomôcka s hladkým povrchom, vyrobená z pevnej a kvalitnej peny. Je ideálny pred tréningom na prekrvenie svalov, ale aj po ňom v rámci regenerácie. Ocenia ho ľudia, ktorým nevyhovuje roller s vystúpeným 3D povrchom.

Katalógové číslo: gymbeam-80965 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 9.95 EUR GymBeam

Valec na cvičenie Flow Foam je masážna pomôcka, ktorá vám pomôže rozmasírovať a uvoľniť stuhnuté svaly po tréningu či dlhom sedení

Valec na cvičenie Flow Foam je masážna pomôcka známa aj ako Foam Roller, s ktorou si sami efektívne rozmasírujete svaly celého tela. Hodí sa do výbavy športovcov, ale je užitočný aj pre ľudí, ktorí trávia celé dni sedením či státím v práci. Tento valec je vyrobený z kvalitnej pevnej peny a vďaka hladkému povrchu si ho obľúbia aj tí, ktorým nevyhovuje roller s 3D povrchom.

Valec na cvičenie je užitočný na rozmasírovanie stuhnutých a preťažených svalov. Efektívne s ním môžete zacieliť aj na tzv. trigger pointy. Ide o drobné svalové uzlíky, ktoré sú citlivé na dotyk a ich aktivácia môže byť užitočná pri stuhnutosti svalov. Použitie valca je pritom veľmi jednoduché. Na valec položíte oblasť, ktorú chcete rozmasírovať, prenesiete naňho váhu svojho tela a rolujete. Takto si môžete masírovať zadné a predné stehná, lýtka, horný chrbát či napríklad tricepsy.

Valec môžete použiť počas predtréningovej rutiny, kedy pomôže prekrviť svaly a lepšie ich tak pripraviť na nadchádzajúci výkon. Rovnako sa hodí aj v rámci regenerácie po výkone či kedykoľvek, keď potrebujete uvoľniť stuhnuté svalstvo.

Masážny valec je veľmi praktický a skladný. Nielenže sa hodí do domácej športovej výbavy, ale nestratí sa ani v kancelárii, kde ho môžete použiť v prípade dlhého a namáhavého sedenia.

Valec na cvičenie Flow Foam a jeho výhody

  • efektívna masážna pomôcka
  • je známy aj ako foam roller
  • má hladký povrch
  • je vyrobený z pevnej a kvalitnej peny
  • hodí sa na rozmasírovanie stuhnutých svalov
  • je ideálny na uvoľnenie trigger pointov
  • je vhodný na masírovanie svalov stehien, lýtok, chrbta či tricepsov
  • oceníte ho pred tréningom na prekrvenie svalov
  • je vhodný aj po tréningu v rámci regenerácie
  • hodí sa pre ľudí so sedavým zamestnaním

Materiál

EPP

Rozmery

Rozmery
Dĺžka 30 cm
Šírka 15 cm