GymBeam Thor Shot 60 ml vodný melón odhadovaná cena: 0.95 EUR
GymBeam Thor Shot 60 ml vodný melón odhadovaná cena: 0.95 EUR

GymBeam Thor Shot 60 ml vodný melón odhadovaná cena: 0.95 EUR

Thor Shot je komplexná predtréningovka vo forme praktického shotu. Obsahuje spojenie starostlivo vybraných látok, ktoré si vo svete športu zamilovali ľudia s cieľom podpory efektívneho prekrvenia svalov a zlepšenia výkonu. Poslúži aj počas náročných tréningov, kde ho ocenia profesionálni športovci, ale tiež každý, kto chce zo seba dostať maximum.

Katalógové číslo: gymbeam-29309 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 0.95 EUR GymBeam

Thor Shot – komplexná predtréningovka v praktickej forme shotu, ktorá obsahuje stimulanty a ďalšie látky pre efektívne prekrvenie svalov a podporu výkonu

Thor Shot patrí medzi komplexné preworkouty, ktoré ocenia profesionálni športovci, ale tiež každý, kto chce zo seba dostať maximum. Má formu praktického shotu, v ktorom sa ukrýva starostlivo navrhnuté zloženie. Obsahuje látky, ktoré sú vo svete športu obľúbené ako podpora efektívneho prekrvenia svalov a zlepšenia výkonu. Jeho zloženie otvára beta-alanín, známy svojim unikátnym mechanizmom pôsobenia.

Vďaka tomu dokáže oddialiť nástup únavy a zvýšiť efektivitu intenzívneho športového výkonu. V praxi ho oceníte najmä pri vysoko intenzívnych výkonoch, kedy môže pomôcť lepšie tolerovať náročný tréning a zvládnuť viac opakovaní v sérií či dlhšie šprintovať. Efektívne zloženie ďalej dopĺňa l-citrulín, ktorý funguje ako prekurzor prítomného l-arginínu. Tieto látky slúžia substrát pre produkciu oxidu dusnatého (NO). Ten je dôležitou molekulou, ktorá sa zapája do vaskulárnych funkcií. Jeho prejavom je rozťahovanie ciev (vazodilatácia), čo môže mať vo finále vplyv na prekrvenie a efektívnejšie zásobenie pracujúcich svalov kyslíkom a ďalšími potrebnými živinami, ktoré svaly využívajú ako palivo pre výkon.

Dobrodružstvo za dosahovaním vašich cieľov môžu maximálne podporiť aj prítomný kofeín spolu s taurínom. Samotný kofeín je najpopulárnejším stimulantom, ktorý dokáže nabudiť organizmus a maximalizovať váš fokus počas každého tréningu. Taurín zas býva obľúbenou súčasťou energetických nápojov.

V zložení ďalej nájdete synefrín, ktorý môže pomôcť zvýšiť rozklad tukov na energiu, a podporiť tak športový výkon aj spaľovanie tukov. Nechýba tu ani magnézium a vitamín B6, ktoré patria medzi esenciálne látky. Thor Shot je tak naozaj efektívny predtréningový stimulant vhodný aj pre vegánov. Stačí len vypiť 15 až 30 minút pred tréningom a následne precítiť jeho silu na vlastných svaloch.

Thor Shot a jeho výhody

  • je komplexná predtréningovka vo forme praktického shotu
  • ocenia ho profesionálni športovci aj fitness nadšenci
  • obsahuje funkčnú zmes látok pre maximálny športový výkon
  • môže pomôcť lepšie tolerovať náročný tréning
  • môže pomôcť k efektívnejšiemu prekrveniu a napumpovaniu svalov
  • obsahuje stimulanty vo forme kofeínu a taurínu
  • dokáže maximalizovať váš fokus počas tréningu
  • obsahuje magnézium a vitamín B6
  • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

Príchuť vodný melón: Čistená voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), taurín, L-citrulín, L-citrulín-L-malát 1:1, dihydrát laktátu horečnatého, kofeín, aróma, konzervant (kyselina sorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), extrakt Citrus aurantium – 96% synefrín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Príchuť citrón-limetka: Čistená voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), taurín, L-citrulín, L-citrulín-L-malát 1:1, dihydrát laktátu horečnatého, kofeín, aróma, konzervant (kyselina sorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), extrakt Citrus aurantium – 96% synefrín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Príchuť mango-marakuja: Čistená voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), taurín, L-citrulín, L-citrulín-L-malát 1:1, dihydrát laktátu horečnatého, kofeín, aróma, konzervant (kyselina sorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), extrakt Citrus aurantium – 96% synefrín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), farbivá [beta-karotén, beta-apo-8 ́carotenal (C30)].

Príchuť zelené jablko: Čistená voda, beta-alanín, L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), taurín, L-citrulín, L-citrulín-L-malát 1:1, dihydrát laktátu horečnatého, kofeín, aróma, konzervant (kyselina sorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), extrakt Citrus aurantium – 96% synefrín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), farbivo (chlorofyl).

Dávkovanie

Pred použitím pretrepte. Vypite 1 ampulku (60 ml) 15–30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 ampulka (60 ml)
Beta-alanín 1670 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG) 1250 mg
L-citrulín 1120 mg
Taurín 1000 mg
Kofeín 200 mg
Magnézium 39,15 mg
Synefrín 10 mg
Vitamín B6 0,1 mg

Upozornenie

Výživový doplnok so sladidlami. Tento produkt nenahrádza vyváženú a pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, do 25°C. Vysoký obsah kofeínu (333,33 mg/100 ml); nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Odporúčaná denná dávka sa nemá prekročiť. Ak máte problémy so srdcom alebo štítnou žľazou, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom.