GymBeam Terapeutická maska Hot-Cold 1430 g  uni odhadovaná cena: 24.95 EUR
GymBeam Terapeutická maska Hot-Cold 1430 g uni odhadovaná cena: 24.95 EUR

GymBeam Terapeutická maska Hot-Cold 1430 g uni odhadovaná cena: 24.95 EUR

25 

Terapeutická maska ​​Hot-Cold je praktický obklad na hlavu s chladivým alebo hrejivým efektom. Poskytuje 360-stupňové krytie hlavy aj očí. Môžete si ju podľa potreby vychladiť alebo ohriať, potom nasadiť a užívať si pocit úľavy v oblasti hlavy a očí. Má univerzálnu veľkosť.

Katalógové číslo: gymbeam-81346 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 24.95 EUR GymBeam

Terapeutickú masku Hot-Cold s chladivým alebo hrejivým efektom využijete ako uľavujúci obklad na hlavu a oči

Terapeutická maska ​​Hot-Cold je praktická pomôcka, ktorá slúži ako obklad na hlavu a oči. Má všité gélové vložky, ktoré si môžete podľa potreby schladiť alebo ohriať. Súčasťou je vrecko na zips, do ktorého masku vložíte a potom ju dáte do mrazničky aspoň na 2 hodiny. Pre ohrev ju z vrecka vytiahnete a dáte do mikrovlnky na 30 sekúnd. Potom si masku nasadíte a behom chvíľky ucítite úľavu v oblasti hlavy a očí. Gélové vrecko je nepriepustné, a tak sa nemusíte obávať, že by z neho tekutina vytiekla.

Táto maska ​​poskytuje 360-stupňové krytie hlavy a očí. Výhodou je aj univerzálna veľkosť a pružný materiál. Takže ju môže používať každý člen vašej domácnosti. Oceníte ju najmä počas dní, kedy máte nepríjemné pocity v oblasti hlavy a očí, ako v prípade migrény. Podľa situácie stačí vybrať, či chcete hlavu schladiť, alebo skôr prehriať. Studený obklad je príjemný pri návaloch tepla, teplých dňoch alebo keď sa potrebujete trochu prebrať po náročnej noci. Hrejivý efekt zase navodí pocit uvoľnenia a relaxácie po vyčerpávajúcom dni. Existuje tak mnoho situácií, kedy sa oplatí mať terapeutickú masku Hot-Cold hneď po ruke.

Terapeutická maska Hot-Cold - GymBeam

Terapeutická maska ​​Hot-Cold a jej výhody

  • praktický obklad na hlavu s chladivým alebo hrejivým efektom
  • poskytuje 360-stupňové krytie hlavy a očí
  • má všité gélové vrecko, ktoré je nepriepustné
  • dá sa opakovane používať
  • má univerzálnu veľkosť
  • ľahko sa používa
  • prináša úľavu pri nepríjemných pocitoch v oblasti hlavy a očí
  • pomáha navodiť pocit uvoľnenia
  • hodí sa pri migréne či návaloch tepla

Materiál

Látkový obal: Lycra

Rozmery

Rozmery Dĺžka Šírka Hmotnosť
Látkový obal 45 cm 13 cm 112 g

Upozornenie

Masku používajte iba tak, ako je uvedené v priloženom manuáli. Nikdy neaplikujte, pokiaľ je produkt príliš horúci alebo studený na dotyk. Nepoužívajte dlhšie ako 20 minút.