GymBeam Terapeutická bandáž na členok Hot-Cold 1430 g uni odhadovaná cena: 19.95 EUR
GymBeam Terapeutická bandáž na členok Hot-Cold 1430 g uni odhadovaná cena: 19.95 EUR

GymBeam Terapeutická bandáž na členok Hot-Cold 1430 g uni odhadovaná cena: 19.95 EUR

20 

Terapeutická bandáž na členok Hot-Cold je praktický návlek s chladivým alebo hrejivým efektom. Obsahuje gélové vrecká, ktoré si podľa potreby vychladíte v mrazničke alebo ohrejete v mikrovlnke. Hodia sa ako obklad pri problémoch s členkom a prinášajú úľavu. Ocenia ju nielen športovci, ale aj ktokoľvek iný napríklad v období rekonvalescencie.

Katalógové číslo: gymbeam-81304 Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 19.95 EUR GymBeam

Terapeutická bandáž na členok Hot-Cold s chladivým alebo hrejivým efektom využijete ako obklad pri problémoch s členkom

Terapeutická bandáž na členok Hot-Cold je praktická pomôcka na chladenie alebo zahrievanie dolnej končatiny. Obsahuje gélové vrecká, ktoré si môžete podľa potreby vychladiť alebo ohriať. Pre chladivý efekt ich stačí vložiť na 2 hodiny do mrazničky a potom vrátiť späť do bandáže. Keď gélové vložky naopak dáte na 20 sekúnd do mikrovlnky, budú príjemne hriať. Následne ich stačí zasunúť späť do vreciek na vnútornej strane bandáže a tú pomocou suchého zipsu pripevniť na členok. Teraz už len odpočívajte a užívajte si pocit úľavy. Výhodou gélových vrecúšok je tiež, že sú nepriepustné a môžete ich opakovane používať.

Samotná bandáž bez gélových vložiek sa hodí aj v prípadoch, keď potrebujete členok stabilizovať alebo udržať v teple. Jednoducho ju zaviniete a stiahnete pomocou suchého zipsu, vďaka ktorému sa skvele prispôsobí tvaru nohy. univerzálnu veľkosť, a tak ju môže používať každý člen vašej domácnosti.

Terapeutickú bandáž na členok Hot-Cold ocenia najmä ľudia, ktorí sa venujú športom s vysokým rizikom zranenia členku, ako sú rôzne podvrtnutia alebo poranenia väzov. Patria medzi nich futbalisti, basketbalisti, volejbalisti, rugbisti, bežci, tanečníci, boxeri a ďalší zápasníci. Hodiť sa však môže aj silovým športovcom. Nemusí ale slúžiť iba tým. Je obľúbená aj u ľudí, ktorí majú s členkom dlhodobé problémy alebo s ním podstúpili nejaký zákrok a chcú sa pomocou rehabilitácie a ďalších pomôcok vrátiť späť k svojmu aktívnemu spôsobu života. V balení nájdete 1 ks bandáže, ktorá sa hodí na pravú aj ľavú nohu.

Terapeutická bandáž na kotník Hot-Cold - GymBeam

Terapeutická bandáž na členok Hot-Cold a jej výhody

 • praktický návlek na členok s chladivým alebo hrejivým efektom
 • súčasťou sú gélové vrecká
 • gélové vložky ide opakovane používať
 • má univerzálnu veľkosť
 • vďaka suchému zipsu dobre drží na nohe
 • ľahko sa používa
 • hodí sa ako obklad na členok
 • prináša úľavu pri problémoch s členkom
 • ideálna v rámci rekonvalescencie
 • môže pomôcť s rehabilitáciou
 • je vhodná pre silových športovcov
 • hodí sa futbalistom, basketbalistom, volejbalistom a ďalším športovcom
 • balenie obsahuje 1 bandáž

Materiál

Látkový obal: Neoprén
Gélové vrecká: PVC, Nylon

Rozmery

Rozmery Dĺžka Šírka Váha
Látkový obal 45,7 cm 29,5 cm 112 g
Gelový sáčok velký 32,7 cm 13,8 cm 220 g
Gelový sáčok malý 16,5 cm 10,4 cm 130 g

Upozornenie

Bandáž používajte iba tak, ako je uvedené v priloženom manuáli. Gélové vrecko by nemalo prísť do priameho kontaktu s vašou pokožkou, pretože môže spôsobiť omrzliny či popáleniny. Vždy používajte bandáž ako ochrannú vrstvu a nikdy výrobok nepoužívajte dlhšie ako 20 minút.