GymBeam Taurín 500 g bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR
GymBeam Taurín 500 g bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR

GymBeam Taurín 500 g bez príchute odhadovaná cena: 6.95 EUR

Taurín je neesenciálna aminokyselina, ktorá sa prirodzene nachádza aj v našom organizme. Býva bežnou súčasťou pre-workout zmesí a energetických nápojov, ktoré sa používajú na povzbudenie. Môže ho tak oceniť každý, koho čaká psychicky či fyzicky náročný deň, či už ide o tréning, prácu alebo školu.

Katalógové číslo: gymbeam-6420 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 6.95 EUR GymBeam

Taurín – neesenciálna aminokyselina, ktorá býva súčasťou pre-workout zmesí a energetických nápojov na povzbudenie

Taurín je doplnok so 100 % čistým zložením a obsahom neesenciálnej aminokyseliny, ktorá je bežnou súčasťou nášho tela. Vyskytuje sa napríklad v mozgu alebo vo svaloch, kde sa zúčastňuje na dôležitých procesoch spojených s ich funkciou. Preto je dôležité udržiavať v tele jeho optimálnu hladinu. Môžete ho však nájsť aj v prírodnej potravinovej forme, napríklad v mäse, rybách či mliečnych výrobkoch.

Okrem toho je taurín známy ako bežná súčasť pre-workout zmesí a energetických nápojov, ktoré sa používajú na povzbudenie a podporu športového výkonu. Vo výsledku ho tak môže oceniť každý, kto potrebuje podporu počas psychicky či fyzicky náročných aktivít, ako šport, určenie či práca. Môže byť skvelou podpornou voľbou pre študentov, lekárov, manažérov, silových či vytrvalostných športovcov a podobne. Navyše je vhodný aj pre vegánov.

Taurín - GymBeam

Taurín a jeho výhody

  • je doplnok s obsahom neesenciálnej aminokyseliny taurínu
  • má 100 % čisté zloženie
  • je prirodzenou súčasťou nášho organizmu
  • býva bežnou súčasťou pre-workout zmesí a energetických nápojov na povzbudenie
  • oceníte ho počas psychicky či fyzicky náročného dňa
  • je vhodný aj pre vegánov

Zloženie

100 % Taurín

Dávkovanie

Pridajte 1 až 3 g taurínu do 250 – 350 ml vody alebo ovocného džúsu a vymiešajte v šejkri. Užívajte 1 – 2x denne, pre podporu fyzického výkonu cca 30 minút pred tréningom a môžete ho užiť aj po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty v 100 g
Taurín 100 g

Upozornenie

Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.