GymBeam Taška na jedlo FIT Prep Navy Blue odhadovaná cena: 34.95 EUR
GymBeam Taška na jedlo FIT Prep Navy Blue odhadovaná cena: 34.95 EUR

GymBeam Taška na jedlo FIT Prep Navy Blue odhadovaná cena: 34.95 EUR

35 

Taška na jedlo FIT Prep je kompaktná taška na jedlo, v ktorej sa nachádzajú 3 pevné plastové dózy s priesvitným vrchnákom spolu s 3 lyžicami. Súčasťou tašky sú tiež 2 gélové vrecká, ktoré môžete využiť na udržanie tepla či chladu podľa vašich potrieb. Taška na jedlo disponuje aj praktickým bočným vreckom pre uloženie šejkra alebo fľaše s vodou. Má nastaviteľný ramenný popruh a odolné uško, vďaka čomu zabezpečuje pri nosení maximálny komfort. Súčasťou tašky nie je šejker!

Katalógové číslo: gymbeam-58981 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 34.95 EUR GymBeam

Taška na jedlo FIT Prep – priestranná taška, vďaka ktorej budete mať vaše obľúbené fitness jedlá vždy po ruke

Taška na jedlo FIT Prep je kompaktná taška na jedlo, v ktorej sa nachádzajú 3 odolné plastové dózy s priesvitným vrchnákom spolu s 3 lyžicami. Súčasťou tašky sú aj 2 gélové vrecká. Tie môžete využiť na udržanie chladu alebo tepla vo vnútri tašky. Pre hrejivý efekt stačí gélové vrecko vložiť na pár minút do mikrovlnnej rúry či teplej vody. Pre chladivý efekt odporúčame vrecko na pár minút vložiť do mrazničky. Na ľavej strane tašky sa nachádza otvorený úložný priestor pre vašu fľašu či šejker. Na pravej strane tašky zase nájdete priestranné vrecko na zips.

Taška na jedlo FIT Prep Navy Blue - GymBeam

Taška na jedlo FIT Prep vám okrem štýlového dizajnu s inovatívnym zapínaním v prednej časti, ponúka aj komfort pri nosení. Ten zaručuje nastaviteľný ramenný popruh spoločne s pevným uškom. Tento trendy kúsok skrátka patrí do “must have” výbavy každého fitness nadšenca! Súčasťou tašky nie je šejker!

Gélové vrecká, ktoré sú súčasťou tašky, majú aj ďalšie využitie. Môžete ich používať ako regeneračnú pomôcku na zahriatie alebo ochladenie svalov.

Vlastnosti

Vlastnosti Krabica Taška*
Dĺžka 20 cm 25 cm
Šírka 14 cm 17 cm
Výška 5,5 cm 24 cm
Objem 1 L 10,2 L

* rozmery sú bez bočných vreciek