GymBeam Štipec do vlasov Claw odhadovaná cena: 3.5 EUR
GymBeam Štipec do vlasov Claw odhadovaná cena: 3.5 EUR

GymBeam Štipec do vlasov Claw odhadovaná cena: 3.5 EUR

Štipec do vlasov Claw sa pýši jednoduchým a pritom štýlovým dizajnom s matným povrchom a zapínaním na sponu. Pohodlne sa používa a udrží vaše vlasy bezpečne na mieste bez ohľadu na činnosť, ktorej sa venujete. Je ideálny na rýchlu úpravu vlasov, keď idete do práce, vyrazíte do posilňovne, vybavujete všeličo možné v meste alebo sa venujete domácim prácam.

Katalógové číslo: gymbeam-79579 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 3.5 EUR GymBeam

Štipec do vlasov Claw sa pýši jednoduchým dizajnom s matným povrchom a bezpečne udrží vaše vlasy na mieste pri akejkoľvek činnosti

Štipec do vlasov Claw je určený pre každú ženu, ktorá vyžaduje štýl a zároveň funkčnosť. Má jednoduchý, ale štýlový dizajn s obdĺžnikovým tvarom a matnou povrchovou úpravou. Zapína sa na sponu a umožňuje jednoduché uchopenie, vďaka čomu spona nevypadne a pevne drží vlasy bez toho, aby ich poškodila. Je vyrobená z akrylového materiálu, ktorý je odolný a ťažko sa láme. Štipec sa veľmi jednoducho a pohodlne používa a oceníte ho vždy, keď potrebujete vlasy rýchlo vypnúť a užiť si činnosť bez rozptyľovania. Či už vykonávate domáce práce, vybavujete niečo v meste, idete do práce alebo do posilňovne, táto spona do vlasov dodá vášmu vzhľadu dokonalú a štýlovú bodku. Keďže sa pýši šikovným a univerzálnym dizajnom, bude dobre ladiť s akýmkoľvek oblečením, ktoré si vyberiete.

Štipec do vlasov Claw a jeho výhody

  • pýši sa jednoduchým dizajnom s matným povrchom
  • hodí sa na všetky účesy
  • vyznačuje sa ľahkým uchopením a zapínaním na sponu
  • bezpečne udrží vaše vlasy bez toho, aby ich poškodil
  • ľahké a pohodlné používanie
  • ideálny na návštevu posilňovne, domáce práce alebo pochôdzky

Rozmery

9x5cm

Materiál

akryl