GymBeam Športová fľaša Infuser All-Black 700 ml odhadovaná cena: 5.95 EUR
GymBeam Športová fľaša Infuser All-Black 700 ml odhadovaná cena: 5.95 EUR

GymBeam Športová fľaša Infuser All-Black 700 ml odhadovaná cena: 5.95 EUR

Športová fľaša Infuser sa efektívne postará o váš pitný režim. Ide o priehľadnú fľašu s objemom 700 ml, ktorá navyše obsahuje sitko na luhovanie ovocia, zeleniny či byliniek. Hravo si tak s ňou môžete vykúzliť osviežujúcu limonádu z čerstvých surovín podľa vlastnej chuti.

Katalógové číslo: gymbeam-80935 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 5.95 EUR GymBeam

Športová fľaša Infuser – priehľadná fľaša s luhovacím sitkom na prípravu osviežujúcej limonády z čerstvých surovín podľa vlastnej chuti

Športová fľaša Infuser je kľúčom k tomu, aby ste svoj pitný režim mali stále pod kontrolou.praktický držiak, vďaka ktorému sa dobre nosí a objem 700 ml s ktorým vám zaistí dostatok tekutín. Pohodlne si ju môžete zobrať so sebou do mesta, práce, školy či fitka. Navyše je BPA-free a veľmi dobre tesní. Preto sa nemusíte obávať, že by sa vám vyliala. Jej špecialitou je však sitko, ktoré poslúži na luhovanie ovocia, zeleniny, byliniek a pokojne si doň môžete pridať aj kocky ľadu.

Hravo tak vykúzlite osviežujúcu limonádu z čerstvých surovín podľa vlastnej chuti. Tá poteší nielen počas horúcich letných dní, ale tiež kedykoľvek, keď máte chuť na poriadne osvieženie. Prídavné ovocie, bylinky či zelenina váš nápoj skvele vyladia a poslúžia ako alternatíva k sladeným limonádam či sirupom pre tých, ktorí nefandia chuti čistej vody. Samotná fľaša zaujme tiež u mnohých obľúbeným priehľadným dizajnom, ktoré zdobí logo GymBeam.

Športová fľaša Infuser All-Pink 700 ml - GymBeam

Športová fľaša Infuser a jej výhody

  • je športová fľaša s objemom 700 ml
  • má luhovacie sitko na ovocie, zeleninu či bylinky
  • hravo vykúzli osviežujúcu limonádu z čerstvých surovín
  • má praktický držiak
  • môžete si ju so sebou zobrať do fitka, školy, práce či kamkoľvek
  • veľmi dobre tesní
  • je BPA-free
  • má obľúbený priehľadný dizajn s logom GymBeam

Materiál

PS

Rozmery

6,5*21cm