GymBeam Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l Rose 2500 ml odhadovaná cena: 8.95 EUR
GymBeam Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l Rose 2500 ml odhadovaná cena: 8.95 EUR

GymBeam Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l Rose 2500 ml odhadovaná cena: 8.95 EUR

Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l je určená každému, kto si uvedomuje dôležitosť pitného režimu a chce nad ním mať maximálnu kontrolu. Vďaka veľkému objemu fľaše sa vyhnete neustálemu doplňovaniu. Okrem praktického tvaru a nepriepustného uzáveru si zamilujete aj jej trendy dizajn. Fľaša sa tak hodí do fitka aj k pracovnému stolu.

Katalógové číslo: gymbeam-46036 Kategória: Značka:

Popis

ODHADOVANÁ CENA: 8.95 EUR GymBeam

Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l s moderným dizajnom vám uľahčí dodržiavanie pitného režimu v práci, pri tréningu aj na cestách

Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l sa stane vašim verným pomocníkom pri dodržiavaní pitného režimu. Má väčší objem, a tak sa vyhnete neustálej potrebe chodiť dopĺňať poháre s vodou. Fľašu skrátka ráno napustíte, a potom už len sledujete, ako tekutina v nej postupne mizne. Takto budete s presnosťou vedieť, koľko vody ste za deň vypili a či je vaše telo optimálne hydratované.

 

Veľkou prednosťou tejto fľaše je jej celkové prevedenie. Má praktickú anatomicky tvarovanú oblasť na strane, vďaka ktorej sa ľahko prenáša. Nechýba však ani praktický uzáver, ktorý nepreteká a zacvakávacia oblasť, z ktorej sa pije. Vyhnete sa tak zdĺhavému skrutkovaniu a prístup k nápoju bude ešte jednoduchší. Samozrejmosťou je však aj podarený matný dizajn s nápisom GymBeam. Jednofarebná fľaša pôsobí elegantne, ale štýlovo. Bude sa tak vynímať ako na vašom pracovnom stole, tak aj vo fitku.

 

Pokiaľ vám robí problém vypiť počas dňa potrebné množstvo tekutín alebo len hľadáte štýlovú fľašu, bude pre vás Hydrator TT 2,5 l ideálnou voľbou.

 

Športová fľaša Hydrator TT 2,5 l a jej výhody

  • fľaša na nápoje s objemom 2,5 l
  • je bez BPA
  • má anatomický tvarovaný držiak na prenášanie
  • pevný uzáver nepreteká
  • pri pití sa fľaša nemusí skrutkovať
  • ideálna do práce aj fitka
  • má štýlový matný dizajn

 

Upozornenie

Fľaša je vhodná na studené nápoje alebo nápoje v izbovej teplote. Nenalievajte do nej teplé ani horúce tekutiny. Fľašu neumývajte v umývačke riadu.